Barva Jeepu Wrangler jako pro Barbie je zpět. Prý to není růžová

Přidat na Seznam.cz

Pokud by Jeep Wrangler 2024 nebyl dostatečně výrazný, značka Stellantis pro terénní vozy vrací po dvouletém skladování křiklavou variantu laku Tuscadero. Ta dodává Wrangleru z výroby nestandardní vzhled, ale prý to není růžová, přestože na fotografiích tak vypadá.

Světlá a divoká barva Tuscadero poprvé debutovala v roce 2021 a podle Jeepu si Wranglery modelového roku 2021 v této purpurové barvě objednalo přibližně 30 000 majitelů, píše portál MotorTrend. Od té doby ji Jeep nabízel na Wrangleru generace JL za příplatek v přepočtu za 10 000 Kč. Nyní, s novými aktualizacemi karoserie pro rok 2024, se lakování Tuscadero vrací, ale bude stát více než dříve. Pokud se vám tato zářivá purpurová barva líbí, budete muset k doporučené ceně za Jeep Wrangler 2024 ve výbavách Sport, Sport S, Willys, Rubicon, Rubicon X a odcházející Rubicon připlatit dalších 21 000 Kč. V roce 2024 si můžete objednat křiklavý Hemi JL ve stejně křiklavé barvě.

Prozatím bude Tuscadero nabízeno pouze s černou pevnou střechou, pevnou střechou v barvě karoserie nebo s černou měkkou střechou JL, ale možnost Sky One-Touch powertop v barvě odpovídající Tuscaderu bude k dispozici koncem 2. čtvrtletí 2024.

Pokud je purpurový Tuscadero na vás příliš, můžete si Jeep Wrangler pro rok 2024 stále pořídit v dalších atraktivních barvách, jako je červená Firecracker, Earl, Granite Crystal, stříbrná Zynith, modrá Hydro, zářivě bílá a Anvil – nová barva pro rok 2024, která vypadá jako směs modré a šedé. Mezi další barvy z limitované edice patří Gobi, Gecko, Chief a Nacho.

Kontakt: MotorTrend