V Česku se prodává nová Škoda Octavia 2 kombi 1.6 MPI. Najela jen 860 km

Přidat na Seznam.cz

Ve světě automobilů se občas objeví nabídka, která přitáhne pozornost nejen nadšenců a sběratelů, ale také běžných uživatelů hledajících kvalitní a spolehlivý vůz. Jednou z takových je momentálně Škoda Octavia 2 kombi s benzínovým motorem 1.6 MPI, která má na tachometru pouhých 860 kilometrů!

Inzerovaná Octavia II není obyčejnou ojetinou. Zanedbatelný počet najetých kilometrů a vynikající stav svědčí o tom, že auto bylo po celou dobu pečlivě garážováno a využíváno pouze pro nezbytné cesty na servis a technické kontroly. Vyrobena byla v červnu 2012. Vzhledem k tomu, že vozidlo pochází z pozůstalosti majitele narozeného v roce 1946, je zřejmé, že bylo udržováno s péčí. Prodejce chce za vůz 360 000 Kč.

Specifikace a výbava

Inzerovaná Octavia 2 kombi se může pochlubit benzínovým motorem 1.6 MPI o výkonu 75 kW a je vybavena manuální převodovkou. Co se spolehlivosti týče, jde o prověřenou volbu, jen je třeba počítat s horší dynamikou na dálnici.

Díky nové STK je zajištěna bezproblémová registrace na nového majitele. Výbava obsahuje ABS, ESP, airbagy, ISOFIX pro bezpečné upevnění dětských sedaček, posilovač řízení, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, denní svícení, parkovací senzory, funkční klimatizaci, originální rádio BLUES na CD, palubní počítač a zamykání řadící páky.

Stav nového vozu

Vůz je v stavu nového automobilu, což zahrnuje nebouranou a nelakovanou karoserii. Celkově představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají v podstatě nový vůz, ale chtějí něco ušetřit. Sice jde už o starší auto, ale právě díky tomu bude jeho provoz hračka. Druhou cílovou skupinou bude někdo, který v jeho dokonalé konzervaci bude pokračovat.

Tato Škoda Octavia 2 kombi je více než jen ojetým vozidlem, nabízí vzácnou příležitost pro milovníky značky a kupce hledající spolehlivé kombi s trochou nostalgie. S tak nízkým počtem najetých kilometrů a v perfektním stavu je rozhodně raritou.

Zdroj: Bazoš