Nejlevnější nové auto v Česku stojí jen 249 990 Kč. Je i se sadou zimních pneumatik

Přidat na Seznam.cz

V dnešní době, kdy ceny automobilů neustále rostou, je na českém trhu stále plnohodnotný vůz, který láká na nevídaně nízkou pořizovací cenu. Hyundai i10 v základním provedení START teď koupíte se zvýhodněním 40 000 Kč, takže vyjde na 249 990 Kč.

Hyundai i10 se může pochlubit nejen přívětivou cenovkou, ale i bohatou standardní výbavou, která uspokojí potřeby řady řidičů hledajících spolehlivé a cenově dostupné auto pro každodenní použití. Zajímavé srovnání: Škoda Felicia při svém uvedení na trh stála 209 000 Kč při průměrné mzdě 7000 Kč!

Hyundai i10: Prvky nejlevnější výbavy START

Kola a pneumatiky: Ocelová 14″ kola s celoplošnými kryty a pneumatiky o rozměrech 175/65 R14, doplněné o sadu na opravu pneumatik.

Bezpečnostní prvky: Výbava zahrnuje nárazníky v barvě vozu, systém automatického přepínání dálkových světel HBA, ABS, EBD, BA, stabilizační systém VSM včetně TCS, autonomní nouzové brzdění FCA s varováním FCW, asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA, monitorování únavy řidiče DAW, airbagy pro řidiče a spolujezdce (včetně možnosti deaktivace), boční airbagy předních sedadel a okenní airbagy.

Komfortní výbava: Autonomní systém eCall pro tísňové volání, Isofix pro uchycení dětských sedaček, imobilizér, posilovač řízení, systém monitorování tlaku v pneumatikách TPMS, výškově stavitelný volant, palubní počítač s ukazatelem vnější teploty, otáčkoměr, regulaci osvětlení palubního přístroje, přední elektrická okna, centrální zamykání, tempomat s omezovačem rychlosti.

Další prvky: Upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA, asymetricky dělená sklopná zadní sedadla, textilní čalounění sedadel, funkce komfortního blikání, digitální hodiny a dvě přední reproduktory.

Bonusy: K vozidlu je přidána sada zimních pneumatik v hodnotě až 16 750 Kč, bezpečnostní sada (včetně trojúhelníku, sady žárovek, vlečného lana, lékárničky, reflexních vest a pracovních rukavic), 5letá záruka bez omezení kilometrů, 5 let asistenční služby, bezplatné aktualizace map 1× ročně po dobu 10 let a 5leté předplatné služeb Live Services (při integrované navigaci).

Tato nabídka představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají nové vozidlo za rozumnou cenu, aniž by museli obětovat bezpečnost, komfort a moderní technologie. S takto bohatou výbavou a službami zahrnutými v ceně se jedná o neodolatelnou nabídku na trhu nových automobilů v České republice.

Zdroj: Hyundai