Jste zvědaví, co se děje v Berlíně, v Gigafactory Elona Muska? Podívejte se na záběry z dronu

Přidat na Seznam.cz

Videa z dronů jsou v poslední době velmi populární. Zaznamenají vše a přitom tím nikoho neruší. Byly už pořízeny záběry v závodech Elona Muska v Nevadě (USA), v Šanghaji (Čína) a v mnohých dalších. Tento záznam je pořízen v Gigafactory v Berlíně, kde se vyrábějí vozy Tesla. Závod byl nově otevřen teprve minulý měsíc.

Na nejnovějším klipu z dronu poskytnutého společností Tesla, jsou neuvěřitelné záběry pořízené uvnitř Gigafactory v Berlíně. Dvouminutové video ukazuje exkluzivní záběry přímo ze srdce rušné továrny. 

Podle webu InterestingEngineering záběry plynou tak hladce, že jsou pravděpodobně natočeny velmi schopným pilotem dronu. Jeho identita není odhalena, ale video je vytvořeno velmi profesionálním způsobem.

Video si určitě nenechte ujít. Začíná už před továrnou, kde se dron řítí nad zaparkovanými vozidly Tesla, poté opatrně a obratně proletí vraty dovnitř závodu a prolétá úzkými montážními linkami.

Pohybuje se precizně a přesně, aby nezasáhl žádného robota při práci. Jsou to naprosto dechberoucí záběry. Nechce se ani věřit, že dron během natáčení nepřišel k úhoně.

Zdroj: interestingengineering.com