Zlobí vás katalyzátor? V tom případě ho prodejte a vydělejte si na nový 

Přidat na Seznam.cz

První katalyzátory se začaly na automobilové scéně objevovat již v polovině sedmdesátých let minulého století. Původně je začala používat automobilka Cadillac, ale velmi brzy se rozšířily po celém světě. V dnešní době si bez tohoto vynálezu nedokážeme představit autodopravu. Co si počít, když se rozbije?

Typické projevy 

Poškozený katalyzátor poznáte poměrně snadno na základě několika jasných znaků. Dávejte si pozor na kombinaci obtížného startování a sníženého výkonu vozidla za jízdy. Stejně tak si hlídejte typický zápach zkažených vajec, který bude vycházet z výfuku. V takové situaci je téměř jisté, že přichází na scénu ověřený výkup katalyzátorů.

Dané zařízení je totiž plné cenných kovů i nečistot, a proto by jej měla zlikvidovat specializovaná společnost. Takovým krokem tudíž nejen podpoříte životní prostředí, ale zároveň si i vyděláte část peněz na nový kus. Pokud chcete vše vyřešit rychle a přijít si na zajímavou finanční kompenzaci, obraťte se na populární poskytovatele CATALYCON s.r.o.

Hotovo raz dva 

Ti se zaměřují na výkup poškozených katalyzátorů všeho druhu, stejně jako výkup DPF (filtr pevných částic), lambda sond i dalších forem kovu. Za více než patnáct let praxe stihli zpracovat tisíce různých zařízení s pomocí vlastní technologie. Mezi zákazníky jsou populární hlavně díky rychlému vyřízení celého procesu a nejvyšší finanční kompenzaci v celém kraji. 

Podívejte se na webové stránky pod odkazem www.catalycon.cz, kde ihned získáte jasnější představu o tom, jaké možnosti se před vámi otevírají. Určitě vás zajímá, kolik peněz můžete obdržet. Není nic jednoduššího, než zavolat na telefonní číslo uvedené nahoře na stránkách a zeptat se. Tyto služby lze využít i v případě, kdy se pohybujete na Slovensku.