Zkuste vapes – elektronické cigarety

Přidat na Seznam.cz

Víte, proč obliba elektronických cigaret stále stoupá? Představují zdravější formu kouření, nabízí více příchutí a můžete je užívat prakticky kdekoli. Navíc nesmrdí, naopak provoní celou místnost. 

Elektronická cigareta Elf Bar nabízí spoustu chutí 

Elektronická cigareta nabízí pestřejší užívání si kouře. Široké množství chutí a vůní provoní celý interiér, e-cigareta je navíc oproti té klasické většinou tolerovaná i v restauracích, autobusech, letadle, kanceláři apod. Jaká značka je populární? Určitě elektronická cigareta Elf Bar. Jedná se o jednorázovou podobu vapování, cigareta se nenabíjí, neplní a nemusíte v ní něco měnit. Nebudete se tak shánět po ohni či nabíječce, Elf Bar je prostě naplněna liquidem, cigaretu si vezmete, třeba i do kapsy, jelikož je skladná, a použijete ji, kdykoli dostanete chuť. Prostě jen potáhnete a aktivujete. Tato forma vydrží až 600 potahů, což odpovídá zhruba dvěma krabičkám klasických cigaret. 

Proč jsou dobré elektronické cigarety?

Obliba elektronických cigaret stále stoupá, protože jsou zdravější formou kouření a navíc mají mnohem více benefitů než klasické cigarety. Třeba neobsahují tolik nikotinu. Zkrátka s nimi je život a relax s nimi spojený pestřejší. Poznejte sami jejich chutě, vůně a funkce. Ona značka Elf Bar má celou škálu příchutí, dle nich se e-cigarety dělí podle barev, takže jde i o zábavný doplněk. Až vape spotřebujete, můžete zkusit další variaci, kterých je nepřeberné množství – mango, banán, borůvky, meloun, jablko, dělají se i mixy jako jahoda-kiwi, meloun-kokos, jahoda-banán, broskev-ananas-mango, nebo můžete zkusit příchuť cukrové vaty, koly či tabáku. Samotná e-cigareta obsahuje daleko méně nikotinu než klasická, což je další výhra. Mrkněte na stránky I-vape.cz, kde je pestrý výběr e-cigaret.