Zázrak z Česka. Ramínko pro každodenní použití

Přidat na Seznam.cz

Kompaktní design pro snadné přenášení.

DEZIGNI představuje své revoluční ramínko v rámci crowdfundingové kampaně. Samotné ramínko je kompaktní, kdy rozměry jsou pouhých 5,5 cm na šířku a 12 cm na výšku, což je menší než běžný mobilní telefon. Ramínko tak lze pohodlně složit a přenést v kapse kalhot, bundy nebo ho jednoduše uložit do menší kabelky. Tato kompaktní velikost umožňuje uživatelům mít ramínko stále po ruce, kamkoliv jdou. Přestože je minimalistické, je plně funkční a ve svém rozloženém stavu nabízí dostatečnou šířku pro zavěšení oblečení.

Nosnost až 10kg

Aktuálně je k dispozici za zvýhodněnou cenu na platformě Hithit, kde nejrychlejší zájemci mohou získat největší slevy. Jedná se o kvalitní český produkt vyrobený z kompozitu se skelnými vlákny. umožňující zavěšení těžkých kabátů a bund. Skelná vlákna v kompozitu přispívají k jeho lehkosti a zároveň mu dodávají potřebnou tuhost a stabilitu. Garantovaná nosnost je 10 kg, což vám umožní si pověsit od lehkého trička v šatně až těžký zimní kabát v autě.

Ideální na sako, šaty i tričko

Jeho využití je neomezené a každý si v něm najde to své. Jestliže potřebujete praktické řešení pro uložení oblečení do auta, toto ramínko je pro vás ideální. Udrží vaše kabáty a bundy v perfektním stavu a usnadní organizaci oblečení v automobilu. V pracovním prostředí vám poslouží jako spolehlivý společník při přenášení saka či elegantních šatů, které udrží nepomačkané a v dokonalém stavu. Při návštěvě divadel, restaurací či kulturních akcí bude sloužit jako praktický stojan pro oblečení, který ochrání vaše šaty nebo oblek před zmačkáním. Ať už se jedná o sportovní vybavení v šatnách posiloven nebo na jiných sportovištích, toto ramínko poskytne větší hygienu a ochranu než běžná komunální ramínka.

Vyrobené v Česku

Samotný design skrývá celou řadu dalších funkčních výhod, o kterých se můžete dočíst na platformě Hithit– tedy jediném místě, kde je prozatím k dispozici ke koupi ve 3 barevných kombinacích. Navíc je tento produkt patentován, což znamená, že zákazníci jsou chráněni před nekvalitními kopiemi.

Mohou si být jisti, že získávají originální a vysoce kvalitní ramínko (včetně certifikátu o původu výroby). Je důležité vědět, že nabídka je limitovaná, proto neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti k získání svého prvního, opravdu českého ramínka.