Svět technologií na dlani v magazínu Wired

Přidat na Seznam.cz

Na český a slovenský trh přichází prestižní technologický magazín Wired. Wired Czech Republic and Slovakia k nám přináší špičkovou technologickou žurnalistiku a odvážnou globální vizi. Je to správné místo pro všechny milovníky technologií, ať už jde o telefony, chytré hodinky, nebo třeba moderní auta.

Wired je původem americký měsíčník vydávaný v tištěných a online vydáních. Není to jen další magazín o technologiích. Zaměřuje se na to, jak vznikající technologie ovlivňují kulturu, ekonomiku a politiku. Magazín vychází už od roku 1993, hlavní sídlo má v San Franciscu v Kalifornii a spustil také několik mezinárodních verzí. Můžeme být poctěni, protože existují pouze Wired UK, Wired Italia, Wired Japan, Wired Germany a Wired Czech Republic and Slovakia.

Zajímavosti z automobilového světa

Pro milovníky automobilů má český Wired kategorii GEAR. Doporučujeme především následující texty:

Hyundai IoniQ5 a IoniQ6: Kdo říká, že elektromobily musí být nudné? Přečtěte si o elektromobilitě, o vzhledu elektromobilů a kreativitě jejich tvůrců.

Kroutí se jako had a umí se poklonit – unikátní tramvaj od Škodovky: Elegantní šalina (nebo tramvaj?), se kterou přišla Škodovka.

Lexus LBX: Chcete být ve městě eko? Kupte si SUV: Zajímavé povídání o hybridu vhodném do města.

Wired Czech Republic and Slovakia byl spuštěn nedávno, textů tedy postupně přibývá a těch s automobilovou tematikou také.

Co byste měli vědět o technologiích

Wired se věnuje dopadu technologií na byznys a svět kolem nás, ale píše také o tématech z každodenního života.

Jsou největší (a nejhloupější) mýty o bateriích pravdivé? Přečtěte si mýty o nabíjení a pochopte konečně, jak se máte chovat k bateriím.

Voděodolnost není vodotěsnost. I telefon s IP68 se dá jednoduše utopit: Voděodolnost telefonu IP68 neznamená, že si s ním můžete jít zaplavat. Proč? Přečtěte si.

Zajímavých textů je v magazínu opravdu mnoho. Začtěte se!