Stavební firma Brickhouse s.r.o. myslí i na váš vůz. Nechte si postavit zděný dům na klíč i s místem pro vašeho miláčka

Přidat na Seznam.cz

Chcete bydlet ve vlastním domě? Myslete i na uschování vašeho vozu a nechte si postavit zděný dům na klíč rovnou i s garáží.

Garáž je velmi praktickou záležitostí. Můžete zde uschovat svůj vůz například při nepříznivém počasí, nemusíte jezdit na dalekou benzinu kvůli úklidu či nechávat vůz za draho uklízet od někoho jiného nebo můžete využít garáž jako vlastní malou autodílnu, kde se budete pravidelně starat o  svůj vůz. Na to myslela i stavební firma firma Brickhouse s.r.o., která pro vás staví zděné domy na klíč již od roku 2012.

Preferujete přízemní dům?

V nabídce firmy Brickhouse s.r.o. najdete jak přízemní, tak patrové zděné domy na klíč. Pokud ale preferujete ty přízemní, zvolte dům Brick 5+KK STAR s garáží, který patří mezi nejnovější a zároveň největší zděné bungalovy z portfolia firmy.

Tento dům si zamilujete díky prostorově velmi zajímavé a komplexní dispozici obsahující vše potřebné. To vše díky zastavěné ploše domu o výměře 169,9 m2 a užitné ploše o výměře 134,9 m2, celkové vnější rozměry jsou 18,53 m x 9,65 m. To už je pěkná dávka prostoru k příjemnému a svobodnému bydlení. Součástí domu je garáž pro osobní automobil s přiléhajícím skladem o užitné ploše 46,4 m2 a vnějších rozměrech 9,65 m x 6 m. 

Podobným řešením pro vás může být dům Brick 4+KK TREND s garáží, který pro vás firma právě připravuje.

Potřebujete více místa?

Pokud máte raději vícegenerační patrové domy, pak pro vás bude vhodný dům Brick 5+KK s garáží i přístřeškem pro další vůz, který se může chlubit zastavěnou plochou 98,9 m2 a užitnou plochou 140,1 m2.

Přístřešek s parkovacím místem je propojen s domem i s garáží, která nabízí další prostor pro odstavení vašeho vozu. Oba domy včetně garáží pro vás firma postaví na klíč, vám tedy odpadají starosti s řešením materiálu i případných starostí v průběhu stavby. S tímto domem získáte dostatek prostoru nejen pro sebe a svou rodinu, ale také pro uskladnění vašeho vozu i jeho příslušenství.