Starý za nový a k tomu dvojnásobná paměť. Samsung láká na novou řadu Galaxy S23

Přidat na Seznam.cz

Společnost Samsung uvedla novou řadu Galaxy S23. Modely Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ a Galaxy S23 představují dosud nejvýraznější posun ve vývoji chytrých telefonů Samsung. Zájemci se tak můžou těšit na nejlepší fotoaparáty v historii, špičkový herní výkon i ekologicky šetrné provedení. Na zákazníky, kteří do 16.2. (včetně) provedou předobjednávku, čeká speciální nabídka.

zdroj: Samsung

Samsung přichází s předobjednávkovou nabídkou, díky které lze získat až dvounásobnou paměť, a výrazně tak ušetřit. Zákazníci, kteří si do 16. 2. 2023 (včetně) nebo do vyprodání zásob koupí mobilní telefon Galaxy S23, S23+ nebo S23 Ultra, získají model s dvojnásobně vyšší kapacitou paměti za cenu modelu s kapacitou nižší. Při nákupu stačí zadat slevový kód, v případě nákupu v prodejně slevu uplatní prodejce.

Výkupní bonus ke starému zařízení

Druhou akcí, kterou si Samsung při vydání nové řady Galaxy S23 připravil, je bonus k výkupu starého zařízení. Po registraci na stránkách www.novysamsung.cz můžete odprodat své staré zařízení a k výkupní ceně navíc získat výkupní bonus ve výši 3 000 Kč. Celkově tak lze v rámci zahajovací nabídky získat bonusy v hodnotě až 8 500 Kč.

zdroj: Samsung

Špičková fotografická technika, bezkonkurenční výkon i udržitelné provedení

Nová řada Samsung Galaxy S23 však neláká jen na výhodné nabídky. Chlubit se může také mnoha inovativními řešeními, které zajišťují špičkové mobilní zážitky v současnosti i v budoucnu. Dominantou těchto telefonů je především vyspělý fotografický systém s ohromující přesností snímání a vysokým rozlišením. Vznikají díky němu perfektně ostré snímky. Vzhledem k oblibě selfie fotografií a videí disponují přední fotoaparáty technologií Super HDR a vyšší záznamovou frekvencí, která narostla ze 30 na 60 obr/s.

zdroj: Samsung

Kromě kreativců ocení nové Galaxy S23 také hráči, kteří si potrpí na dlouhé a náročné hraní. Technologie Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile Platform for Galaxy výrazně zvyšuje výkon modelu Galaxy S23 Ultra, baterie s kapacitou 5000 mAh a zvětšená chladící komora se pak postarají až o 20 % delší výdrž a stabilnější výkon.

I přes vysoké množství nových funkcí a technologií se Samsungu povedlo při výrobě využít víc recyklovaných materiálů než u jakýchkoli jiných chytrých telefonů Galaxy. Využily se například vyřazené rybářské sítě, PET lahve nebo i barely na vodu. S novou řadou Galaxy S23 zkrátka Samsung hodlá minimalizovat svůj dopad na životní prostředí a zároveň si udržet vysokou úroveň, pokud jde o kvalitu i estetiku.