Staráte se vhodně o lak vašeho auta? Dopřejte mu lesk a dlouhý život

Přidat na Seznam.cz

V České republice je registrováno více než šest milionů osobních vozidel, která každým dnem brázdí naše silnice. Pro mnohé z nás se nejedná pouze o obyčejné dopravní prostředky, ale spíše o jakési plechové kamarády. Přesně proto o ně musíme adekvátně pečovat. S jakými pomůckami si bude rozumět lak auta?

Dejte sbohem nečistotám

Nezáleží na tom, jestli jezdíte po silnicích, lesních cestách, polích nebo třeba štěrku, povrch vašeho plechového parťáka musí neustále trpět celou řadu negativních jevů. Ačkoliv trocha nečistot ničemu neuškodí, z dlouhodobého hlediska představují nechráněné materiály značný problém. Není to jen o škrábancích a rzi, ale i o postupném blednutí plastů a samozřejmě i sklech.

Přesně proto musíte čas od času dopřát svému prostředku poctivou péči. Jak na to? Naprostým základem je tekutý nanovosk na auto 500 ml. Daný vynález rozzáří plechové materiály a zajistí jim ochrannou vrstvu ze speciálního vosku. Díky tomu nebudou podléhat zkáze ani v průběhu dlouhých let.

Plasty a okna

Nedílnou součástí bezpečí na cestách jsou čistá okna, přes která uvidíte každý sebemenší detail na silnici. S tím vám pomohou tekuté stěrače, jež vytvoří neviditelnou vrstvu. Ta následně aktivně odpuzuje vodu a odolává mrazům.

Posledním dílem skládačky je oživovač plastů. Daný produkt plastům hravě navrátí ztracený lesk.

Jestli sháníte kvalitní čisticí prostředky za příznivé ceny, mrkněte se na stránky známého e-shopu Nasucho. Ten nabízí laboratorně testované produkty, s nimiž zvládnete dezinfikovat, chránit, leštit i impregnovat veškeré materiály vašeho vozu. Třešničkou na dortu jsou časté slevové akce, stejně jako velmi levná doprava.