Služby autorizovaného servisu Škoda vám pomohou připravit auto na zimu

Přidat na Seznam.cz

Jestli by měl mít něco motorista na paměti, to je pravidelná péče o své vozidlo. Tu dostane váš vůz v autorizovaném servisu, kde získáte náležitou péči, kterou vůz pravidelně potřebuje.

Jednak jsou zde předepsané preventivní prohlídky a výměn dílů, které podléhají opotřebení, ale také jsou zde servisní úkony, které řeší případné závady. U autorizovaného servisu máte totiž vždy jistotu, že dostanete originální díly a odborný přístup. Využít můžete také mnohé servisní akce, které znamenají i zajímavé slevy.

Zimní servisní akce

Před zimou je potřeba mít jistotu, že vás vaše vozidlo někde nenechá. Pro takové situace je vhodné využít zimních servisních akcí, které pravidelně nabízí autorizovaný servis Škoda. V rámci takové servisní prohlídky získáte doslova za pár stovek korun výpis diagnostiky závad, kontrolu stavu akumulátoru nebo různé další nezbytnosti, které je potřeba mít pod palcem při užívání vašeho vozu. Kontrolu lze spojit také s přezouváním pneumatik.

V rámci servisní akce lze využít také možnosti instalace originálního příslušenství, které pořídíte za výhodné ceny. Může se jednat o typickou zimní výbavu, jako jsou nosiče na lyže a podobně.

Služby, které vám zlevní servis

Ačkoliv to možná nevíte, v autorizovaném servisu můžete významně ušetřit. Využít totiž můžete některé speciální nabídky, které vám umožní zlevnit jak pravidelný servis, tak servis starších vozů. Oblíbené jsou:

  • Šeková knížka
  • Předplacený servis

V rámci Šekové knížky lze ušetřit až 20 % za servis, díly nebo příslušenství. Platí to pro vozy Škoda, které jsou staré 4 a více let, přičemž takto ušetříte za opravy nebo výměnu opotřebených dílů. Kupóny v Šekové knížce mají až 20% slevu na materiál i práci u běžných oprav. Předplacený servis je zase doplňková služba, která vám dokáže pokrýt náklady, které souvisejí s předepsanou údržbou vozidla.

Zdroj/ foto: skoda-storyboard.com