Sháníte oblečení pro své zaměstnance? Víme, jak ušetříte balík

Přidat na Seznam.cz

Neustálé shánění pracovních oděvů pro všechny zaměstnance je velmi nudná a drahá záležitost. Každý správný podnikatel však neustále přemýšlí nad tím, jak optimalizovat všechny detaily své činnosti. To platí i z hlediska shánění oděvů. Kde je pořídíte snadno a za bezkonkurenční ceny?

Ověřený velkoobchod

Je až s podivem, kolik podnikatelů jezdí nakupovat do běžných kamenných prodejen ve městě. Opravdu chcete pořizovat oděvy za stejnou cenu, za niž je kupují běžní lidé? Vždyť máte právo na výhodnější velkoobchodní ceny!

Z toho důvodu se vyhněte běžným prodejcům a začněte se zajímat spíše o velkoobchod s textilem. Těch v naší zemi samozřejmě existuje celá řada. Neřešte jen finální cenu jednotlivých položek. Jako podnikatelé totiž potřebujete i spoustu dodatkových služeb – jako jsou třeba šití na míru, potisky, výšivky a doprava až k vám.

Na koho se obrátit?

Spoustu chvály si za léta praxe zasloužil třeba textil velkoobchod Xfer. V jeho nabídce najdete úplně všechny kusy oblečení od A až po Z – trička, polokošile, vesty, bundy, tašky, čepice, pracovní i sportovní oděvy, mikiny, fleece a mnoho dalších položek.

Pokud se vám nebude líbit klasická nabídka, stačí si domluvit šití oděvů přesně na míru. Na základě úvodní konzultace obdržíte zkušební vzorek, který odsouhlasíte, případně navrhnete úpravy. Poté přijde na scénu výroba celé zakázky.

A jak si zajistit velkoobchodní podmínky? Zkrátka a jednoduše si otevřete webové stránky pod vloženými odkazy a vpravo nahoře klikněte na červené tlačítko „registrace“. Vyplňte své údaje (potřebujete IČO) a během chvíle obdržíte potvrzovací e-mail s přihlašovacími údaji do zákaznické sekce. Poté se jen přihlaste a můžete si začít užívat levnější ceny a velké množství dodatkových služeb.