Proč přejít na elektrické cigarety? 

Přidat na Seznam.cz

Obliba elektronických cigaret stále stoupá, protože jsou zdravější formou kouření, mají více benefitů než klasické cigarety, a také díky nim můžete s kouřením zcela přestat. 

Elektronická cigareta – výhody

Elektronické cigarety nabízí mnoho chutí, nejde o klasický tabák jako u běžných cigaret. Navíc jsou tolerované v restauracích, kancelářích, autobusech, obchodech atd. Cigarety jako takové tu jsou odnepaměti. Ještě před 100 lety byla symbolem elegance cigaretová špička, v éře hippies a 70. letech znamenaly cigarety styl a v podstatě až na počátku tisíciletí se začalo zvažovat, jakou zdravou alternativu bychom si měli pořídit. Elektronická cigareta napodobuje klasickou cigaretu, můžete ji držet v ruce, popotahovat, proto je účinnější odvykání s ní než s náplastmi nebo žvýkačkami. E-cigarety obsahují až o 99 % méně škodlivin, nevytváří toxické látky, které vznikají hořením. Nezapáchají, není vám cítit z pusy, neničí se vám chrup. S elektronickými cigaretami i ušetříte, protože jednorázová cigareta vydrží asi jako dvě krabičky cigaret, přičemž je podstatně levnější. 

Jednorázová elektronická cigareta HQD.cz – odvykejte s chutí

Co ale nejvíc baví uživatele elektronických cigaret? Neskutečný počet příchutí. Může jít o jednodruhové variace jako jahody, borůvky, vodní meloun, mango, prodávají se i specialitky jako mixy příchutí, energy drink verze a další. Znáte cigarety, které koupíte na HQD.cz? Jde o HQD Wave. Barevné variace, které se vejdou do kapsy, nabízí špičkovou chuť a hustý dým. Obsah nikotinu v e-cigaretě je 18 mg/ml. Nemá tlačítka, stačí jen potáhnout a vape se automaticky sepne. Nemusíte se starat o nabíjení či doplňování liquidu. Vydrží až 600 potahů, což jsou asi právě ony dvě krabičky. Když bude docházet energie, dioda na spodku začne blikat. Nebudete ale muset shánět nabíječku, vytáhnete si novou, klidně jinou příchuť. Tyto e-cigarety jsou spolehlivé. Někteří výrobci třeba nenabízí kvalitní produkty, proto je dobré kupovat jen u takových, kteří mají certifikát o zdravotní nezávadnosti. Což zde není problém.