Převoz stavební sutě, písku, nábytku či třeba motorky? Vsaďte na přívěs

Přidat na Seznam.cz

Každý z nás se ve svém životě několikrát setká se situací, kdy potřebujeme rychle a pohodlně přesunout nejrůznější položky. Ačkoliv spoustu z vás pravděpodobně napadne vypůjčení dodávky, ani zdaleka se nejedná o nejvýhodnější způsob. Jak ušetřit peníze, čas i práci?

Univerzální řešení

Na silnicích neustále potkáváme automobily, jejichž tažné zařízení zdobí přívěsy. Tyto šikovné invence přichází v pestré škále podob, tvarů i velikostí, přičemž každá z nich se hodí pro odlišné účely. Běžní lidé ocení klasické nízkoprofilové provedení s nosností několika stovek kilogramů, stavitelé určitě potřebují náročnější variantu schopnou uvézt například tunu písku, zatímco majitelé koní vyžadují speciálně upravené skříňové přívěsy.

Jestli je stěhování vaším každodenním chlebem, zajisté se vám vyplatí koupě nákladního přívěsu, který pořídíte za cenu okolo několika desítek tisíc korun. Daná počáteční investice vám zajistí dlouhodobý klid a schopnost rychlého plnění práce.

Pokud patříte mezi jedince, pro něž je převoz těžkých předmětů nárazovou záležitostí, je pro vás vhodná spíše půjčovna přívěsů a vozíků. Několik stovek korun na den je extrémně nízká cena za to, že splníte svůj úkol raz dva.

Snadná rezervace

Doporučit lze například služby známé společnosti Podlešák, jež se na trhu pohybuje od roku 1991. V současnosti vám nabídne celkem 176 různých zařízení, tudíž si na to své přijde i nejnáročnější jedinec. Navštivte internetové stránky pod výše vloženými odkazy a rozhodněte se, jestli zvolíte koupi, či raději pouhý krátkodobý pronájem.

Vyberte si ideální typ pro vaše konkrétní účely, přečtěte si informace ohledně ceny a použijte uvedené telefonní číslo, na jehož základě si v mžiku zajistíte rezervaci. Tak snadné to je.