Přeprava motocyklů do zahraničí: Jak na to správně?

Přidat na Seznam.cz

Je pro vás cestování na motocyklu vášní, ale setkáváte se se zbytečnými náklady či s časovou náročností jeho přepravy do vzdálenějších destinací? Přepravu stroje do zahraničí vám usnadní společnost Motogbox.

Motogbox nabízí klíč k bezstarostnému cestování na dvou kolech ve vzdálenějších destinacích. Firma je dnes považována za významného hráče v oblasti přepravy motocyklů. Za sebou má dvacetiletou tradici v dopravě a logistice a specializuje se na transport i stažení motocyklu v rámci ČR a Slovenska, na skladování a rovněž nabízí možnost zapůjčení motocyklu. Své služby poskytuje zejména v oblasti transportu motocyklů do Španělska a Itálie, ale možná je i přeprava motorek do Portugalska, Gruzie či Senegalu.

Bezpečná přeprava motocyklu

Motogbox pro přepravu nabízí inovativní MOTOGBOXy, tedy speciálně upravené boxy na přepravu motorek. Tyto boxy byly vymyšleny, zkonstruovány a dlouhodobě testovány přímo firmou na vlastních motocyklech, což zaručuje jejich vysokou spolehlivost a bezpečnost. Klienti si tak mohou být jisti, že jejich motocykl bude převezen bezpečně, s maximální péčí a bez rizika poškození kvůli nevhodné přepravě.

zdroj: motogbox.cz

Proč zvolit právě Motogbox?

Důvody, proč svěřit přepravu svého motocyklu do rukou dané společnosti, jsou různorodé. Především jde o úsporu nákladů spojených s převozem nejen motocyklu, ale i zavazadel, což zahrnuje i výdaje na pohonné hmoty, mýtné a ubytování. Dále Motogbox poskytuje kompletní servisní zázemí v destinaci, včetně pojištění přepravovaného motocyklu bez skrytých poplatků. Bezpečnost je zajištěna již zmíněnými MOTOGBOXY, a navíc společnost disponuje skladovacími prostory, kde si klienti mohou nechat například svá zavazadla.

zdroj: motogbox.cz

Užijte si cestování na motocyklu s top službami

Přeprava motocyklů do zahraničí s Motogboxem poskytuje motorkářům jedinečnou možnost, jak si užít svou vášeň na dvou kolech bez zbytečných starostí a výdajů. Ať už se chystáte na dovolenou, nebo plánujete delší cestu napříč kontinenty, Motogbox se postará o vše potřebné, abyste mohli maximálně využít každý kilometr a zažít skutečnou svobodu jízdy bez zbytečných komplikací. Více o službě firmy najdete na jejich webových stránkách www.motogbox.cz.