Pracujete venku a potřebujete spolehlivou elektrocentrálu?

Přidat na Seznam.cz

V dnešní době se žádná práce neobejde bez elektrické energie. Ať už tedy pořádáte festival, jezdíte se svou partou stavět po celé České republice, nebo zrovna rekonstruujete svou chatu, neobejdete se bez výkonné elektrocentrály. Jak ji sehnat rychle a výhodně?

Neutrácejte za vlastní

Určitě nemusíte utrácet za vlastní pojízdnou elektrocentrálu. Přece jen se jedná o investici v řádech několika stovek tisíc. Raději si potřebný zdroj půjčte za zlomek ceny. Díky tomu ušetříte balík a nebudete muset neustále převážet vlastní kus. Nemluvě o pravidelném servisu a opravách.

Mezi nejoblíbenější poskytovatele u nás patří půjčovna elektrocentrál Brno pod křídly společnosti B-Energy. Tito odborníci poskytují komplexní balíček služeb od A až po Z. Co vše dokážou?

Nejdříve vám sami navrhnou ideální technické řešení, způsob instalace i umístění zdroje. Následně vybranou elektrocentrálu dovezou na místo, připojí ji, budou doplňovat palivo, a dokonce poskytnou i ostrahu. Vy tedy nebudete muset hnout ani prstem, takže máte čas na řešení svých starostí. Vždy vám přitom bude k dispozici zákaznická linka v režimu 24/7.

Skromná i výkonná zařízení

Společnost B-Energy doručuje vypůjčené centrály po celém území České republiky. Má k dispozici více než 50 moderních zařízení, přičemž každé z nich je odhlučněné s pomocí plechového těla. Co se týče samotného výkonu, budete si moci zvolit z hodnot od 40 kVA až po 250 kVA. S pomocí paralelního zapojení získáte až 1 200 kW (vhodné například pro festivaly).

Jaká konkrétní zařízení a za kolik si můžete pronajmout? Na to odpoví návštěva webových stránek pod vloženými odkazy. V katalogovém listu si snadno vyberete ideální možnost přesně pro vaši akci. Poté si zavoláte, domluvíte doručení a pustíte se do práce.