Potřebujete si půjčit, ale banka řekla NE? Máme pro vás super řešení

Přidat na Seznam.cz

Máte zrovna vymyšlený osobní/podnikatelský projekt, který vyžaduje trochu vyšší obnos peněz? V takovém případě nemusíte ihned pelášit do banky. Tyto instituce jsou totiž velmi přísné a často nepůjčí ani někomu, kdo má dobrou bonitu (nebo půjčí jen malé částky). Jakou nebankovní společnost v takové situaci zvolit?

Vysoká půjčka ihned

Nenechte se zlákat zajímavými reklamami, které na nás vyskakují ze všech zákoutí internetu, rádia, televize či z letáků. V naší zemi sice najdete ohromné množství nebankovních společností, ale jen málo z nich je opravdu poctivých. Zajisté nechcete přeplácet několikanásobek vypůjčené částky, přijít o nemovitost kvůli skrytým háčkům ve smlouvě nebo si vysloužit zbytečnou exekuci, nemáme pravdu?

V tom případě se spolehněte například na služby oblíbených profesionálů z Nebankovní finance. Tato společnost se už od roku 2012 specializuje na poskytování úvěrů se zástavou nemovitosti.

Nabídne vám přitom až 10 milionů korun (30 milionů, pokud jste podnikatel) s úrokovou sazbou od 4,9 %. A splatnost? Klidně až 30 let.

Nemusíte přitom nikomu dokládat, na co se chystáte vypůjčené finance použít. Splatíte své dluhy? Postavíte dům? Nakoupíte vozový park do firmy? Rozjedete vlastní nové podnikání? Záleží jen na vašem uvážení.

Peníze obdržíte téměř ihned

Jak vlastně fungují půjčky se zástavou nemovitosti od této společnosti? Na jejích webových stránkách zkrátka vyplníte nezávazný kontaktní formulář. Do jednoho dne obdržíte telefonát, domluvíte si podrobnosti a odsouhlasíte podmínky. Ve finále do pouhých dvou dní získáte kýžené finance.

Chcete si prohlédnout více podrobností? Pak si rozklikněte výše vložené odkazy a přečtěte si, jak Nebankovní finance fungují, jaké mají podmínky a komu půjčují.