Pořádáte koncert? Prodejte vstupenky na akce snadno díky online systému 

Přidat na Seznam.cz

Přesně v této chvíli se blíží sezóna koncertů, festivalů a párty. Ačkoliv vám jde o zabavení návštěvníků, alfou i omegou všeho jsou samozřejmě zisky. Není se čemu divit, protože realizace opravdu úspěšné akce vyžaduje spoustu zkušeností, konexí a tvrdé práce. Jak zvýšit objem prodejů vstupenek? 

Akce v Brně

Nezáleží na tom, v jaké oblasti zábavy se pohybujete, protože se v každém případě musíte potýkat s velmi dravou konkurencí. To platí především v situaci, kdy pořádáte akce v Brně. Obyvatelé daného města i jeho okolí si totiž mohou v jarních a letních měsících vybírat z desítek a desítek příležitostí. Jak zajistíte, aby je nadchla právě vaše nabídka? 

Konkrétní odpověď samozřejmě neexistuje, jelikož se jedná o kombinaci celé řady faktorů. Rozhodně nezapomínejte na propagaci na sociálních sítích, v internetových magazínech, specializovaných portálech i s pomocí klasických tiskovin. Klíčem k úspěchu jsou poutavé texty, elegantní design reklamy a vhodně vymyšlený předprodej vstupenek. Možná se vám to zdá jako banalita, ale právě poslední zmíněný krok často zkazí veškerou snahu pořadatelů.

Jak na předprodej vstupenek?

Každá prodaná vstupenka vám zajistí o něco vyšší příjmy, což je hlavním účelem celé práce. Přesně proto nesmíte danou oblast podcenit. V dnešní době přitom existuje mnoho metod, jak naplnit nejen malý sál, nýbrž i velkou sportovní halu. Mezi nejpopulárnější způsoby patří známý portál smsticket, který dennodenně navštíví tisíce lidí. Ti během procházení daných stránek přemýšlí, kam v Brně

Na své si přijdou nejen návštěvníci, ale i samotní pořadatelé kulturních akcí. Pokud plánujete propagovat přednášku, koncert nebo třeba divadelní představení, potěší vás celá řada benefitů. Celý systém je přitom velmi intuitivní, a tak zvládnete utvořit nabídku za pouhou chvíli. 

Vstupenky na akce snadno

Chcete-li prodat vstupenky na akce, potěší vás rovnou několik podstatných benefitů oproti konkurenci. Hlavním z nich je přirozeně ohromný počet návštěvníků, kteří se chtějí bavit. Za zmínku však stojí i nízký poplatek za předprodej ve výši pouhých pěti procent. Celý proces vyřídíte přibližně za patnáct minut, takže nebudete ztrácet zbytečně čas. 

Po dokončení registrace započne portál smsticket masivní propagaci na svých stránkách i sociálních sítích (Facebook a Instagram). Pokud pospícháte a krátí se vám čas, určitě si nenechte ujít možnost použití slevových kódů pro určitý počet zákazníků či třeba víkendový výprodej. Šikovná podpora pořadatelů bude průběžně poskytovat všechny informace ohledně aktuálního stavu prodaných vstupenek. 

Zájemci o vaši akci si mohou snadno zakoupit lístky přes svůj mobil, konkrétně díky Apple Pay a Google Pay. Možností je i platební karta, stejně jako PayPal a prodejní místa. Jedná se o jednoduchý způsob, který neklade budoucím návštěvníkům do cesty žádné překážky. Divili byste se, kolik zákazníků dokáže odehnat špatně naprogramovaná platební brána, již používají konkurenční portály. 

Svižné odbavení 

Den D se pomalu blíží a vy se již netrpělivě těšíte na tvrdě vydřené výdělky. S dlouhým čekáním je dávno konec, protože společnost smsticket se chlubí velmi rychlým vyplácením peněz na váš bankovní účet. 

Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov, a tak se podívejte na stránky pod vloženými odkazy a získejte tolik potřebnou inspiraci. Registrace v řádu několika minut a svižné sestavení nabídky vám usnadní cestu k vytouženým výdělkům. Nezapomeňte si přečíst blogové články na daných stránkách, které vám zdarma poskytnou zajímavé tipy, jak zaujmout potenciální návštěvníky.