Nová doba! Vytvořte si e-shop zdarma a to navždy. Opravdu?

Přidat na Seznam.cz

Pokud uvažujete o založení svého nového internetového obchodu, stojí za pozornost i za vyzkoušení nová eshopová platforma Flexumshop.com. Nabízí totiž všem zájemcům možnost získat svůj vlastní elektronický obchod. A to zcela zdarma a s neomezenou platností. 

Bezplatný e-shop od Flexumshopu není nějaký narychlo naprogramovaný systém v zastaralém kabátku. Jde o zcela novou, moderní, českou eshopovou platformu. Navíc umožňuje tak vyspělé funkce jakými jsou například multijazyčnost, multiměnovost, vlastní API a mnoho dalších funkcí. K dispozici je 11 moderních a rychlých šablon, které budou Vaši zákazníci milovat. Jsou dokonale odladěné i  pro vyhledávače z pohledu UX a UI designu. 

Ale jak je to s tou nabídkou bezplatného e-shopu? 

Nebude nakonec bezplatný e-obchod jen prázdnou, marketingovou vábničkou, tak jako u mnoha podobných reklam? Z čeho vlastně systém žije a financuje svůj provoz? FlexumShop nabízí tržiště doplňků, kde si můžete případně přikoupit různé rozšiřující funkce, doplňky a šablony (řádově za desetikoruny měsíčně). 

Pokud však vystačíte s nastavenými limity pro bezplatný internetový obchod, skutečně za něj nezaplatíte ani korunu. Určité nastavené limity jsou i zde, ale těmi se netají. Pro bezplatný e-shop jsou vskutku velkorysé – 500 produktů, na výběr ze 3 šablon, integrovaný dopravce i platební brána a stovky dalších možností. 

Takže Flexumshop je jistě dobrou volbou, která stojí minimálně za vyzkoušení. A proč? Protože opravdu rozdává eshopy, které můžete mít zdarma a navždy.

Ještě váháte? Vyzkoušejte FlexumShop a posuďte jej sami.