Nevíte, čím obdarovat oslavence? Vsaďte na dárkové boxy

Přidat na Seznam.cz

Vymýšlení dárků umí být pěkně zapeklité, protože pokud si dotyčný neřekne, co chce, často koupíme něco univerzálního, jako je kosmetika, hrníčky, vtipné předměty, ovšem leckdy to jsou spíš vyhozené peníze. Když už, tak darujte něco vtipného, originálního. Napěchujte dárkový box tím, co se neztratí.

Udělejte radost dárkovým boxem

Obdarovaného musíte alespoň trochu znát. Takže budete vědět, jestli jí čokoládu, dá si dobré víno. Nemusíte vymýšlet složité dárky, i jednoduché věci potěší víc než zbytečnosti, jež pak skončí na dně skříně. Dotyčnému tedy uděláte radost dárkovým boxem. O co se jedná? O bednu, která obsahuje mix toho, co je oblíbené. Často jde o sladkosti a alkohol, výjimkou není však ani kosmetika, dělají se speciální dárkové boxy pro muže, ženy i děti. Záleží, co vyberete. Můžete mít boxy s obsahem čokolád Milka, Haribo bonbónů, Oreo sušenek, zásobujte klidně Nutellou nebo Becherovkami. 

Dárkovou bednu ocení každý

Dárkovou bednu naplní v příslušné firmě a vy se pak budete kochat, až ji bude zdolávat oslavenec. Jde totiž o ručně vyráběný dřevěný box, ke kterému je přiloženo páčidlo, aby se dobývání k dárku stalo vrcholem oslavy. Nebojte, není to nijak složité, není potřeba velké síly, zvládnou to ženy i děti. Páčením dárkové bedny však zábava nekončí, protože každý box je naplněn spoustou dárečků. Jejich postupné odkrývání je veselé. Kde najdete takové zábavné kousky? Mrkněte na Boxdarek.cz. Zde je spousta variací dárkových beden. Můžete je nechat vylepšit potiskem (třeba číslicí narozenin, necháte napsat přání nebo můžete objednat srdíčka). Každá bedna je zabalená do bublinek a kartonové krabice, která není označena logem firmy, takže klidně nechte poslat bednu obdarovanému jako překvapení. Pokud však někdo nechce páčit, žádný problém, dá se využít šroubovák. A jestli máte speciální představu o tom, co byste do bedny dali, také je to možné. Jen objednáte prázdnou, dřevěnou truhlu se zámečkem a pilkou, do níž sami vložíte, co chcete.