Kuchyň na míru je splněným snem všech majitelů rodinných domů

Přidat na Seznam.cz

Rozhodli jste se konečně, že vyměníte starou a opotřebovanou kuchyň za něco mnohem novějšího, hezčího a účelnějšího? V tom případě rovnou zapomeňte na typické linky a další nábytek z velkých obchodů. Raději se spolehněte na výrobky na míru. Proč?

Vyšší kvalita a úspory

Možná vás to překvapí, ale kuchyně na míru vyjde dlouhodobě mnohem levněji než kuchyně sestavená z nábytku z běžného obchodu. Jak je to možné? Odpovědí je samozřejmě rozdíl v kvalitě.

Zatímco v běžné prodejně koupíte nejčastěji nekvalitní dřevotřísku, lamino a plasty, zkušení řemeslníci pracují s masivním dřevem a kovem. Právě tyto materiály dokážou desítky let odolávat veškerému mechanickému i chemickému namáhání kuchyně. Díky tomu nebudete muset za několik let řešit opravy, výměnu či rekonstrukci.

Elegantní design a atypické řešení

Bavíme-li se o nábytku na přání, rozhodně se hodí zmínit vestavěné kuchyně na míru v Hradci Králové. Ty realizuje oblíbené studio LJ spol.

Tito odborníci vám navrhnou, vyrobí i namontují kompletní vybavení do nové kuchyně. Používají přitom nejmodernější strojní a softwarové vybavení, stejně jako více než 20 let zkušeností.

Jak vlastně vypadá takové řešení na míru? Mrkněte se na webové stránky vestavěné kuchyně na míru Hradec Králové, klikněte na sekci „Realizace“ a prohlédněte si fotografie z dokončených projektů těchto řemeslníků. Případně si rozklikněte konfigurátor, v němž si prohlédnete přibližnou budoucí podobu místnosti.

Ihned uvidíte moderní, rustikální, světlý, tmavý i všelijak situovaný nábytek. Můžete si zvolit z kuchyňské linky, vestavěných skříní, obývacích stěn, stolů, židlí i dalších typů nábytku.

V současné chvíli máte nárok na 20% slevu na veškerý objednaný nábytek. Rozhodně si tedy tuto akci nenechte ujít, abyste zbytečně neplatili více.