Je vůbec možné šikovně přestěhovat celou výrobní linku? 

Přidat na Seznam.cz

Vybudování funkčního výrobního podniku vyžaduje léta dřiny, masivní investice a neustálé sledování trhu. V mnoha případech přitom vaše současná hala nemusí být sídlem firmy natrvalo. S postupným růstem zakázek i zákazníků je totiž nutné rozšiřovat kapacity. Co si počít v situaci, kdy vám začíná být těsno a potřebujete změnu k lepšímu? 

Pusťte se do toho 

Stěhování malého obchodu s několika regály je poměrně jednoduchou prací, kterou pravděpodobně zvládnete jen s dodávkou a trochou vůle. Problém nastává hlavně v situaci, kdy na vás číhá složité stěhování strojního zařízení. V takové chvíli se už budete muset obrátit na externí pomoc, a to ne jen tak ledajakou. 

Zvolení odborníci totiž musí disponovat zkušenými řemeslníky, kteří vaše stroje demontují a bezpečně odpojí ze sítě. Stejně tak je nutné je připevnit k jeřábu a pomalu naložit na nákladní automobily. Samotný převoz sice není ničím složitým, ale ještě před opětovnou instalací a zapojením je potřeba vyřešit rozvody v nové hale, stejně jako odolnou podlahu. 

Čechy i zahraničí 

V případě cesty do zahraničních zemí je běžně potřeba zajistit i nejrůznější podklady a administrativu v cizím jazyce. Pokud vznikne zádrhel, vaše zařízení by se měla dočasně uložit do prostorného skladu. Zdá se vám to příliš složité? Nemusíte se ničeho obávat, jelikož se vším vám pomohou odborníci z oblíbené společnosti Ais Eurelo, jejíž doménou je přeprava strojů.

Zvolíte-li si danou spolupráci, dočkáte se komplexní péče, díky níž nebudete muset vůbec nic řešit. Nevěříte? Podívejte se na webové stránky pod výše vloženými odkazy a přečtěte si, jaké možnosti se před vámi otevírají. Máte-li jakékoliv dotazy, použijte některé z uvedených telefonních čísel (podle preferované země) a domluvte si konzultaci.