Je vaše auto na šrot? Nechte si jej odtáhnout, a ještě na tom vydělejte

Přidat na Seznam.cz

Odkládáte neustále likvidaci vašeho starého vozidla, a pořád za něj platíte zákonnou pojistku? Je načase eliminovat zbytečné rodinné výdaje. Zbavte se starého auta, ale co nejvýhodněji.

Jaké máme možnosti? Někdo se staré vozidlo pokouší ještě zpeněžit. Zkusí autobazary, online prodej přes inzeráty, nabídne jej na součástky. Poslední možnost někdy klapne, ale spíše tehdy, když auto nabídneme zdarma. Prodat jej je i tak riziko, protože se automaticky zavážeme k zákonné záruce. Existuje ještě nějaká jiná možnost? Ano. Je to výkup aut k likvidaci. Na prodeji nezbohatnete, ale něco do rodinného rozpočtu to přinese.

Nechte zdarma zlikvidovat své auto

Jestliže své staré či nepojízdné auto parkujete ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald, nebo někde v okolí, je právě pro vás určena služba likvidace vozidel Raspenava. Firma se specializuje na ekologickou likvidaci v těchto regionech. Vaše auto si do 100 km odveze zdarma. Nevadí tedy, pokud je nepojízdné, a nic neplatíte za benzín ani za odtah. Naopak, za své auto k likvidaci máte možnost ještě získat peníze na ruku.

Kolik za auto k likvidaci?

Cena se odvíjí od toho, v jakém stavu automobil je. Záleží též na značce vozidla a roku jeho výroby. Firma vyplácí až 10 000 Kč za automobil. Což je docela slušná částka. Samotná likvidace vozidla je zdarma.

Co se stane s vozidlem?

Váš vůz bude využit na součástky a následně ekologicky zlikvidován. Potvrzení o eko likvidaci potřebujete pro dopravní inspektorát, abyste mohli automobil odhlásit evidence vozidel. Tím pádem přestanete být majitelem vozidla a nebudete muset platit ani zákonnou pojistku. Tu musíte samozřejmě ještě podle své smlouvy vypovědět s pojišťovnou. Jestliže se vám nechce odhlášení z evidence na dopravním inspektorátu vyřizovat osobně, na základě plné moci to za vás vyřídí raspenavská firma, která váš vůz likviduje. Takže směle si řekněte o ekologickou likvidaci vozidla na klíč.