Jaká firma si hravě poradí se všemi finálními doplňky vaší domácnosti? 

Přidat na Seznam.cz

Dokončujete právě výstavbu nového domova a zbývají vám pouze detaily, jako jsou ploty, brána, vrata či pergola? V takovém případě budete potřebovat najít spolehlivé řemeslníky, kteří vám se vším pomohou. Na co nesmíte zapomenout?

Užijte si vlastní pergolu

Z hlediska finálních prací na nové domácnosti se hodí zmínit především hliníkové pergoly. Chcete-li si v tomto prostoru dopřát maximum možností a nejvyšší komfort, rozhodně si nechte zrealizovat posuvnou střechu. Když bude svítit slunce, tak ji stáhnete. Když začne pršet, naopak ji roztáhnete. Toto řešení je mnohem lepší než klasická pevná střecha. 

O něco pokročilejší volbou je takzvaná bioklimatická pergola. Ta nabízí otočné lamely (rozsah 0–90 stupňů), díky nimž si nastavíte preferovaný úhel světla i stínu. Stejně tak vám nabídne šikovný odvodňovací systém, který ochrání pergolu i při vydatných deštích. 

Pergola samozřejmě není jen o střeše. Přesně proto nezapomeňte ani na její stěny. Konkrétně na jejich zastínění. Za tímto účelem se hodí zmínit hlavně venkovní žaluziescreenové roletyvenkovní rolety a stínící rolety do pergoly.

Na koho se obrátit?

Řešíte zrovna dokončovací práce? Pak se spolehněte například na oblíbené profesionály ze společnosti Bubík vrata. Ti staví pergoly, zastínění, ale i vchodové dveřegarážová vrata či průmyslová vrata (pokud dokončujete výstavbu firmy). Problémem není ani poháněná vjezdová brána a další konstrukce. 

Zmínění odborníci za více než 27 let praxe pomohli přes 10 000 zákazníků – od majitelů rodinných domů až po vlastníky výrobních hal. Nejlepší bude, když se podíváte na jejich webové stránky, kde najdete fotografie z předchozích projektů. Snadno si tak utvoříte představu o tom, jak může vaše domácnost vypadat.