Jak se zbavit nepojízdného autovraku rychle, a ještě si vydělat?

Přidat na Seznam.cz

Možná tomu nebudete věřit, ale v naší malé zemi se prohání více než 6,3 milionů osobních automobilů. Zároveň je však nutné zmínit, že náš vozový park patří zdaleka k nejstarším v celé Evropě. Mnoho motoristů si kupuje auta jen na krátké dojezdění. Jak následně probíhá likvidace autovraků?

Ověřená společnost

Rovnou zapomeňte na jakési rozprodávání vraku na vlastní pěst. Raději se spolehněte na služby ověřených profesionálů z oboru, kteří vše vyřeší rychle, správně a výhodně.

Dobrým příkladem je třeba oblíbená firma AB Metal Recycling s.r.o. Toto autovrakoviště se už od roku 2011 věnuje výkupu a ekologickému zpracování autovraků i různých kovových součástek (v Karlovarském kraji). Díky neustálé modernizaci zajistí komplexní služby a patří k předním zpracovatelům v celém kraji.

V tomto ohledu nás zajímá hlavně ekologická likvidace vozidel. Daní odborníci zpracují osobní automobily, motocykly, užitkové vozy, autobus, přívěsy, návěsy, VZV, traktory, pracovní stroje… Přijedou k vám, vozidlo odtáhnou, vyplatí vám peníze na ruku, vystaví doklad o ekologické likvidaci, a dokonce i sami zajistí odhlášení automobilu z registru.

zdroj: abmetalrecycling.cz

Komplexní služby

Zmíněná firma zajišťuje také pohodlný výkup kovů – železo, hliník, měď, katalyzátory, autobaterie a další produkty.

Ve všech případech vás potěší cenovou nabídkou přímo na míru. Pospícháte? Pak oceníte bezhotovostní platbu na účet do druhého dne od dodání materiálu. Případně si můžete zvolit individuální platbu přes karetní peněženku Prepaid Solutions. Ať tak, či onak, zkušený a přátelský personál vám moc rád vše vysvětlí a zajistí plynulý proces prodeje.

Nejlepší bude, když se podíváte na webové stránky www.abmetalrecycling.cz. Tam ihned zjistíte všechny důležité informace a získáte inspiraci.