Ideální náramky na akce 

Přidat na Seznam.cz

Léto je obdobím, kdy se pořádají festivaly a jiné akce, kam mají návštěvníci opakovaný vstup, a to třeba i několikadenní. Jak je „označit“? Razítka nevydrží, protože se mažou. Vstupenky lidé ztrácí. Ovšem náramky mají stále na ruce. Ty mohou být v mnoha provedeních, z různých materiálů, aby splnily především svoji funkci z hlediska výdrže. Jaké existují a který zvolit pro daný typ akce? 

Látkové náramky na více dní

Náramky jsou praktický kousek z hlediska umístění, protože jsou vidět, návštěvníka neomezují, drží, a poté se dají dobře sundat. Pokud tedy pořádáte festival či vícedenní akci pro mnoho lidí, pak je náramek ideální. Jde o odolnou formu vstupenky, zejména tehdy, když lidé tráví na akci více dní. Během nich si zajdou třeba zaplavat, takže se hodí látkové náramky s plastovými kroužky. Náramek si jednoduše nasadíte na ruku tak, aby nespadl, neškrtil. Velikost korigujete plastovým kroužkem, čímž vám náramek bude sedět akorát. Díky důmyslnému systému si jej návštěvník nemůže sundávat a nandávat, protože jakmile se upraví na nějakou velikost, již nejde zvětšit. Látka samotná je perfektně odolná, vzor je stabilní, protože má sublimační potisk. Náramky si můžete navíc objednat očíslované či s čárovým kódem. 

Tyvek náramky jako ideální vstupenka 

Pořádáte třeba večírek, grilovačku či jinou akci na pár hodin? Pak také musíte nějak označit hosty. Ideální jsou tyvek náramky. Takový kousek je jednobarevný, potisknutelný a voděodolný. Lze jej i používat až 2 dny. Stačí, když si vyberete barvu, aby se třeba někdo nedostavil s náramkem z party z minulého roku, můžete si vybrat i specifický potisk. Tato forma označení je rovněž spolehlivá v tom, že se nedá sdílet, tedy nemůže si je předat více lidí. Tyvek náramky mají udělanou lepicí část tak, aby ji nebylo možné neviditelně rozlepit. Pokud hledáte náramky na akce, mrkněte na Vipnaramky.cz, kde je široký výběr.