Díky ručnímu ambuvaku můžete zachránit lidský život. Kvalitní ambuvaky nabízí odborný e-shop s lékařskými přístroji SZO.cz

Přidat na Seznam.cz

Resuscitační ambuvaky slouží jako velmi užitečná pomůcka při záchraně nedýchající osoby. Resuscitační ambuvaky a mnoho dalšího najdete na odborném webu SZO.

Jak ambuvaky fungují?

Nikdo se nechce dostat do situace, kdy na něm závisí život někoho jiného. Pokud se tak ale stane, je dobré vědět, jak pomoci například člověku, který přestal dýchat. Jako první věc je důležité zkontrolovat a uvolnit jeho dýchací cesty, případně zahájit dýchání z úst do úst a srdeční masáž.

Nejlepší možností je ale mít po ruce ambuvak, který zvyšuje pravděpodobnost úspěšné pomoci dané osobě. Ambuvak je ve své podstatě ruční dýchací přístroj, který pomůže postižené osobě dýchat, když její dechová činnost nefunguje tak, jak má. 

Resuscitační prostředky jako resuscitační vak, ambuvak s resuscitační maskou, ruční resuscitátor s rezervoárem či ruční křísící přístroj, lze používat samostatně nebo je možné jej připojit na kyslíkový přístroj a oživování podpořit kyslíkem. 

Kde se hodí mít ambuvak vždy po ruce?

Na e-shopu www.szo.cz najdete kvalitní ambuvaky vyrobené z trvanlivého materiálu, které jsou určeny pro širokou veřejnost jako jsou firmy, kina, sportoviště, MHD, nákupní centra apod. Ještě nemáte ve své firmě ambuvak? Pak si rychle doplňte svou lékárničku a vždy budete na takovou situaci připraveni. Nezapomeňte ani na dětský ambuvak.

Ambuvak neboli resuscitátor je podle zákona povinnou výbavou každého zdravotnického zařízení, a to včetně menších ordinací. Na webu SZO.cz najdete mimo jiné speciální sadu pro neonatology a dětské lékaře.

Profesionálové ze SZO.cz nabízí servis i příslušenství 

Ke každé pomůcce se hodí mít i příslušenství. To, ale i záruční a pozáruční servis firma SZO Krásný – zdravotnická technika s.r.o. nabízí, provádí také revize a bezpečnostně technické kontroly.

Nově si můžete na jejich e-shopu objednat filtr antibakteriální antivirový HMEF pro dlouhodobou ventilaci pacienta. Ten je schopný uchovat teplotu se silným zvlhčujícím efektem. Izotermická folie zamezí prochladnutí pacienta do příjezdu rychlé záchranné služby.

Pro další informace navštivte specializovaný web www.szo.cz.