Čištění a nátěr střech nepodceňujte

Přidat na Seznam.cz

Přestože si to možná ani neuvědomujete, střecha je každým dnem vystavována nepříznivým vlivům, a potom se na krytině vyskytují nečistoty, prach, ale i mechy a lišejníky. Pravidelné čištění je tedy nezbytné, protože neexistuje materiál, který by vydržel navěky čistý. Po čištění by pak mělo následovat i ošetření proti dalšímu napadení plísněmi a houbami.

Pro každou střechu existuje řešení

Přemýšlíte o renovaci plechové střechy? Přestaňte váhat. Pusťte se do jejího obnovení a zachovejte její původní funkčnost i vzhled. Čištění střech zamezuje růstu mechu, prodlužuje životnost střešní krytiny až o dvacet let a šetří až 75 % nákladů ve srovnání s investicí do nové střechy.

Stejně tak je nezbytné zaměřit se i na ploché střechy, kde je taktéž čištění žádoucí. V rámci renovace takové střechy se ještě kontroluje a opravu hydroizolace. Důležité je, aby střecha zůstala suchá a chráněná, protože jedině tak se nedostane vlhkost do interiéru.

Oslovte odborníka na čištění a nátěry střech

Přestaňte ignorovat varovné signály a dejte střeše to, co si skutečně zaslouží, a to nový nádech. Nátěr střech, ale i jejich čištění jsou služby, kterými dosáhnete kýžených výsledků. Vzhledem k tomu, že se pracuje ve výškách, je nezbytné obrátit se na někoho, kdo nejenže své práci rozumí, ale umí provádět opravy ve výškách. Právě takovou společností je Dachmantechnik.

Nechejte si vypracovat nezávaznou cenovou nabídku. Stačí sdělit informace jako místo realizace, přibližná plocha střechy, typ krytiny a druh materiálu a taktéž fotografie střechy. Na základě těchto informací vám dokáže společnost vyhotovit co nejpřesnější cenovou nabídku. Stejně tak si už ujasněte přibližný odstín požadovaného laku.

Dachmantechnik působí v této oblasti dlouhá léta a pro práci používá jen kvalitní materiály.