Chcete vylepšit své kolo, ale nepatříte mezi nejzručnější jedince?

Přidat na Seznam.cz

Sestavení, pravidelný servis a instalování lepších dílů je pro některé jedince opravdovým relaxem a zábavou, zatímco jiní dané činnosti raději nechávají na ověřených profesionálech. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, určitě se neobejdete bez spolehlivého a personalizovaného bicyklu. Jaké řešení vás podrží?

Silnice, hory i okruhy

V současné době existuje ohromné množství nejrůznějších disciplín, přičemž někdo preferuje zpevněné povrchy, jiný lesní terén, zatímco někteří lidé zase moc rádi provádí parádní techniky s BMX. Každá z daných disciplín vyžaduje jinak sestavený prostředek, což je vždy nutné vzít v potaz. Z toho důvodu je tuning na kolo úplnou vědou, jež patří do rukou expertům.

Věnujete-li se jízdě již nějaký ten pátek, nejspíše jste slyšeli o značce Industry Nine. Tyto produkty pochází ze Severní Caroliny v USA, přičemž v posledních letech začínají stále více pronikat i na tuzemský trh. Důvodem je jejich exkluzivní provedení o velmi vysoké kvalitě a nepřehlédnutelný design.

Určete si každý detail

Ať už toužíte po silničním, gravel, XC, enduro, či vás láká spíše pořádný fatbike, dočkáte se celé řady personalizovaných součástek. Samotnou realizaci nechte na odbornících z obchodu pod odkazem bicykly.cz, kteří se ve svém odvětví pohybují pěknou řadu let. Možností je domluva přes internetové stránky, ale nejlepší péče i výsledků dosáhnete při osobní konzultaci v kamenné prodejně.

Pro větší inspiraci si otevřete zmíněné webovky a prohlédněte si fotografie ze sestavování originálních kol Industry Nine. Následně stačí použít některý z uvedených kontaktů, vyjádřit svá přání a nechat si poradit s ideálním postupem. Ať tak, nebo onak, získáte odolného parťáka, s nímž zvládnete hravě překonat tisíce a tisíce kilometrů.