Chcete potěšit svou partnerku novými praktikami v posteli?

Přidat na Seznam.cz

Jedním ze základů zdravého a dlouhodobě udržitelného vztahu je samozřejmě pravidelná intimita. Právě ta se stává jakýmsi důkazem vzájemné chemie, důvěry a porozumění. Pokud vám to nefunguje v posteli, nemají budoucnost ani ostatní aspekty souznění. Jak předejít stereotypu a získat novou jiskru?

Nebojte se experimentovat

Lidé se postupem let znatelně mění, což přirozeně platí i pro jejich chutě a preference v nejrůznějších oblastech. Pokud jste v prvních měsících vztahu určitou praktikou dostávali svou partnerku do nebe, po několika letech se z dané činnosti stává jen repetitivní nuda. Přesně proto musíte neustále přicházet s něčím novým a neotřelým. Už jste vyzkoušeli erotické hračky?

Jednou z těch nejpopulárnějších jsou v současné době stimulátory klitorisu. Vyznáte-li se v ženské sexualitě, nejspíše víte, že právě dráždění daného bodu dokáže s některými zástupci něžného pohlaví úplné divy.

Pro odvážnější páry jsou vhodné i vakuové pumpy. Zmíněná pomůcka funguje na základě velmi příjemného podtlaku, díky němuž budou vaše intimní partie citlivější. Lépe tak ucítíte veškeré vnější podněty a maximálně si užijete žhavé chvíle.

Diskrétní nákup

Nemusíte ihned objíždět kamenné prodejny s hračkami pro dospělé a ohlížet se, jestli vás náhodou nezahlédne nějaký známý. Chápeme, že mnoho jedinců si chce zachovat anonymitu, a tak se raději zaměřte na specializované e-shopy. Svou popularitu si zasloužil například online obchod se stránkami vibratory-online.cz, jenž vám nabídne stovky a stovky nejrůznějších položek.

Nezáleží na tom, jaké chutě máte, během několika minut si snadno vyhledáte ideální řešení. Zároveň oceníte bezkonkurenční ceny a stoprocentně diskrétní dopravu na vámi uvedenou adresu. Při objednávkách nad 1 500 Kč máte doručení zcela zdarma.