Chcete obdarovat své zaměstnance originálním dárkem? Máme pro vás řešení 

Přidat na Seznam.cz

Vedení úspěšné firmy vyžaduje vyhledání kvalitních zaměstnanců, bez nichž byste asi jen těžko mohli dosáhnout vysněných cílů. Ani po uzavření smlouvy však nemáte naprostou jistotu, protože právě v dané chvíli přichází na řadu dlouhodobá motivace. Základem je samozřejmě dobrý plat, stejně jako adekvátní podmínky, vidina dlouhodobé spolupráce i nejrůznější benefity a dary.

Spojte příjemné s užitečným 

Nikdo neříká, že musíte neustále utrácet za kdo ví jak drahé dary a lámat si hlavu s jejich vymýšlením. Někdy bohatě postačí velmi jednoduché, avšak účelné řešení. Jasnou volbou je třeba kalendář vyrobený na míru. Díky této pomůcce nejen potěšíte, ale zároveň umožníte svým podřízeným pečlivě si zaznamenávat jejich povinnosti. 

Podobně fungují i reklamní kalendáře, které jsou určené spíše pro vaše klienty, zákazníky nebo obchodní partnery. Opatříte-li je elegantním designem a vaším logem, máte o dlouhodobou pozornost postaráno. Toto velmi levné řešení vám dokáže přinést zajímavé zisky.

Nic složitého 

Výroba kalendáře opravdu není nic složitého. Nemusíte obíhat místní výrobce a trávit hodiny času navrhováním designu. Stačí se podívat na webové stránky nejznámějšího českého producenta Helma 365. Jeho specializací jsou právě dané pomůcky, stejně jako diáře a zápisníky. Ať tak, či onak, stačí zadat několik základních údajů a o zbytek práce se tito profesionálové postarají. 

Tisk kalendářů jednoduše zařídíte z pohodlí počítače. Zvolit si přitom můžete z celé řady potisků, formátů, přičemž nesmí chybět ani vaše logo, firemní slogan nebo fotografie firmy. Podnikatelé získávají dopravu zdarma u objednávek od 600 Kč výše. Problémem nejsou ani tisíce kusů, pokud vlastníte opravdu ohromnou společnost.