VIDEO: Škoda slibuje, že si nový Karoq zamilujete za 60 sekund. Jde o přehnané sebevědomí, nebo na tom něco bude?

Přidat na Seznam.cz

Nová verze kompaktního SUV ŠKODA KAROQ staví na tradičních přednostech modelu a přináší technické inovace a sebevědomější design, píše web Škoda storyboard.

Nová šestihranná maska chladiče, přepracovaný nárazník a světlomety s novým designem, který zahrnuje i nové lineární denní světlo, dodávají vozu sebevědomější vzhled. Poprvé je Karoq k dispozici také se světlomety LED Matrix.

Karoq je rodinný vůz a všestranný automobil. SUV má prostorný a velmi variabilní interiér. Zavazadlový prostor pojme až 521 litrů.

LED světlomety, rozsáhlá nabídka asistenčních systémů a bezpečnostní výbavy (až 9 airbagů, chytrý tempomat a Travel Assist, nouzové brzdění, multikolizní brzdění a další) a moderní digitální výbava s funkcemi a službami konektivity, včetně hlasového asistenta Laura, společně vytvářejí z modelu Karoq moderní SUV. Modernost vozu podtrhuje použití ekologických, částečně recyklovaných a recyklovatelných materiálů v interiéru.

Škoda Karoq je k dispozici s širokou škálou úsporných, ekologických a přitom výkonných motorů EVO. Pět pohonných jednotek pokrývá výkonové spektrum od 81 do 140 kW, přičemž na výběr jsou motory 1,0 TSI, 1,5 TSI a 2,0 TSI (výhradně pro vrcholnou verzi SPORTLINE) a dvě verze 2,0 TDI. KAROQ je rovněž k dispozici s pohonem předních nebo všech kol, manuální nebo automatickou převodovkou DSG.

Zdroj: skoda-storyboard.com