Už žádné obří karavany? Francouzi vyrobili dokonalý malý přívěs. Zvětší se 3x po stisknutí jediného tlačítka

Přidat na Seznam.cz

Francouzský výrobce karavanů značky Beauer má skvělé řešení pro cestovatele, kteří si chtějí užít zážitek z bydlení v karavanu, aniž by za svým autem tahali masivní přívěs. Společnost navrhla malý, ale rozšiřitelný obytný přívěs, do kterého se pohodlně vejdou čtyři lidé.

Beauer 3X je teleskopický karavan, který se rozloží po stisknu jediného tlačítka na 12 metrů čtverečních. Obsahuje obytný prostor s obývacím pokojem, kuchyní a ložnicí. Je až s podivem, že karavan váží pouhých 950 kg, takže ho může bez potíží táhnout i menší auto. Jeho tělo je vyrobeno z polyesteru se zvukovou a tepelnou izolací.

Podle webu AutoBlog, se stisknutím jediného tlačítka konstrukce karavanu 3X vysune za pouhých 60 sekund. Obývací pokoj je vybaven lavicí a stolem, který lze přeměnit na druhou postel, kam se vejdou dva lidé. V prostorné kuchyni je lednice, plynový sporák, dřez a prostor pro mikrovlnnou troubu. Obytný prostor obsahuje toaletu a může být vybaven sprchovým koutem. A tak jak futuristicky vypadá jeho exteriér, tak interiér je velmi moderní. Přívěs Beauer 3X stojí něco kolem 735 tisíc korun.

Zdroj: autoblog.com