Slavný moderátor James May narazil do zdi

Přidat na Seznam.cz

Začátkem letošního roku začalo natáčení páté série seriálu The Grand Tour. A i když se můžeme těšit na další sadu bláznivých kousků Jeremyho Clarksona, Jamese Maye a Richarda Hammonda, zdá se, že jedna událost je od začátku natáčení pod pokličkou.

James May se během jednoho z kaskadérských kousků pro nadcházející sezónu stal účastníkem děsivé nehody. Podle zprávy trojice natáčela na vyřazené námořní základně Olavsvern poblíž města Tromsø v Norsku. Kaskadérský kousek představoval nebezpečný závod ve stylu dragsteru v tunelu.

Zpráva uvádí, že nehoda byla způsobena světly v tunelu, která se rozsvítila až ve chvíli, kdy se auta rozjela, takže řidiči měli jen málo času na reakci. James May bohužel se svým vozem Mitsubishi Lancer Evolution VIII brzdil pozdě a v rychlosti 121 km/h narazil s rallye vozem do zdi.

May si z nehody odnesl zlomené žebro. Jeden ze zdrojů uvedl, že si moderátor Grand Tour silně rozbil hlavu a náraz mu způsobil krevní podlitiny. Než mu bylo povoleno vyšetření, musel podstoupit vyšetření mozku.

Zdroj: motor1.com