Polestar 3 – elektrické SUV se objeví v nabídce značky v roce 2022

Přidat na Seznam.cz

Polestar 3 je elektrické SUV značky, které se bude vyrábět ve Spojených státech pod křídly Volva. Očekává se, že vůz bude hotový v roce 2022 a bude soupeřit o zákazníky s modely Tesla, Riviana nebo Audio. Víme, že vůz bude nabízet některé funkce autonomního řízení.

Polestar se zatím dostal ke dvěma elektromobilům. Jedná se o hybridní model 1 a plně elektrický model 2. V příštím roce chce společnost představit SUV Polestar 3, které bude nabízeno již pod pod značkou Volvo. Parametry vozidla bohužel zatím zůstávají záhadou.

Očekává se, že Polestar 3 bude soupeřit o zákazníky s elektromobily, jako jsou například Tesla Model X, Audi E-tron, Mercedes-Benz EQC, Rivian R1S a Fisker Ocean. Bude to vůz pro Američany, který se bude vyrábět ve Spojených státech. Víme také, že by měl nabízet některé funkce autonomního řízení.

Cena, dojezd na jedno nabití, specifikace motoru nebo maximální rychlost? Tyto podrobnosti o elektrickém SUV Polestar 3 jsou prozatím nezodpovězené. Na další informace si budeme muset ještě chvíli počkat. Pravděpodobně budou odhaleny blíže k plánovanému uvedení na trh.