Nejsilnější skútr značky Vespa přijíždí! Seznamte se s verzí GTV

Přidat na Seznam.cz

Na veletrhu Eicma byla představena druhá generace modelu Gtv, která je vybavena dosud nejvýkonnějším motorem ve skútru Vespa.

Jednoválcový motor o objemu 278 cm3 disponuje výkonem 23,8 koní, který je generován čtyřventilovou, kapalinou chlazenou konfigurací se vstřikováním paliva. Kontrola trakce a ABS jsou součástí standardní výbavy a vše se dá do pohybu pomocí bezklíčového, tlačítkového startéru.

Jezdce přivítá nový digitální LCD displej, který kromě očekávaných údajů o skútru dokáže zobrazovat i upozornění na hovory, zprávy a hudbu, pokud je skůtr Gtv připojen k chytrému telefonu.

Pohodlí pro jízdu ve městě zajišťuje jednodílné sedadlo, které je legální pro jízdu ve dvou. Kromě toho je vpředu umístěn jednoramenný hydraulický tlumič a vzadu dvojitý hydraulický tlumič se čtyřpolohovým nastavením, který pohlcuje výmoly.

Stylisticky v sobě Gtv spojuje tradici první edice vydané v roce 2006 s moderním nádechem. Světlomet umístěný nízko na předním blatníku a odhalená kovová trubková řídítka zůstávají zachovány.

Světla, včetně předního světlometu, jsou nyní LED, zatímco standardem je USB port, umístěný v přihrádce štítu nohou, zatímco větší přihrádka pod sedlem je vybavena vnitřním osvětlením.

Zdroj: MCN