Jeep v Mexiku prodává neprůstřelné auto. Toto je obrněný Grand Cherokee

Přidat na Seznam.cz

Výrobci téměř vždy přizpůsobili automobily místním podmínkám. Automobily pro indický a ruský trh mají často vyšší výšku, u vozidel pro africké trhy jsou některé plasty nahrazeny plasty vyrobenými ze speciální směsi připravené pro extrémní teploty a v Mexiku nabízí Jeep model Grand Cherokee odolný vůči setkání s drogovým kartelem.

Nenápadný a neprůstřelný. Toto je Jeep Grand Cherokee, který si můžete koupit v Mexiku. Brnění je součástí továrního balíčku a skládá se z několika vrstev speciálních materiálů, které pomáhají odolávat palbě, a to jakékoli.

K čemu slouží pancéřová deska pod podvozkem? Boční okna? Jsou téměř 2 cm silné a mají speciální vrstvu plastu, která zastaví granát, než dosáhne barona roztaženého na zadním sedadle z kůže. Obrněný Grand Cherokee je rozhodně připraven na mexické výzvy.

Vypadá nenápadně, má vybavení jako běžný Grand Cherokee
Obrněný Grand Cherokee pravděpodobně nebyl vytvořen pro obyčejného Hernándeze nebo Garciu, ale spíše pro náročné zákazníky, kteří denně používají přezdívky místo skutečných jmen. Není divu, že na palubě byl lepší audiosystém, vyhřívaný volant, navigace nebo 20palcové ráfky. Pod kapotou je 5,7-litrový HEMI. Motor musí být silný, protože i když výrobce nespecifikuje hmotnost obrněného Jeepu, je jistě velmi vysoká.

Cena vozu je 1 850 900 pesos, což odpovídá přibližně 1 995 592 Kč. Neznáme ceny obrněných SUV, ale je nepravděpodobné, že by taková částka úplně nevyděsila zákazníka.