Zde jsou 4 důvody, proč je dojíždění do práce na motorce nejlepší

Přidat na Seznam.cz

Nyní, když je duben 2022, se zdá, že rostoucí ceny pohonných hmot jsou argumentem ve prospěch motocyklů. Vzhledem k tomu, že ceny pohonných hmot kolísají, je jedním ze skvělých způsobů, jak se chránit před cenou paliva při každodenních dojížděních, pořídit si motocykl, píše web Ride Apart.

Ztráta strachu z ceny paliva

Na výběr je celá řada motocyklů a všechny mají různou spotřebu paliva. Časem se samozřejmě může vlivem stáří a/nebo úprav změnit i spotřeba paliva vašeho motocyklu. V naprosté většině případů však jezdci téměř vždy dosáhnou mnohem lepší spotřeby paliva než řidiči osobních a nákladních automobilů.

Jednodušší parkování

Neplatí to pro každého, ale pokud dojíždíte do práce v oblasti, kde je parkování na ulici samozřejmostí, jako například v rušném městském centru, pak vám kolo velmi usnadní život. Jezdci na kolech se vejdou na spoustu míst, kam se auta prostě nevejdou.

Radost z jízdy

Existuje důvod, proč mnoho motorkářů mluví o jízdě jako o duševní péči. Jezdci se nemusí nutně shodnout na spoustě věcí, ale jednu věc můžeme všichni respektovat, a to je síla motocyklů zlepšovat naši náladu. Prožívání radosti z jízdy je silnější než při jízdě autem.

Elektrická motorka je levnější než elektromobil

Pokud chcete z jakéhokoli důvodu zcela opustit éru spalovacích motorů, pravděpodobně jste si všimli, že elektromobily nejsou zrovna levné. Na různých trzích jsou většinou k dispozici možnosti elektrických motocyklů, které jsou levnější než jejich protějšky v podobě automobilů.

Zdroj: rideapart.com