Vaše dítě jako frajer ze hřiště! Elektrický Dodge Challenger SRT Hellcat je ideálním dárkem na Vánoce

Přidat na Seznam.cz

Koncept Dodge Charger Daytona SRT je zajímavou předzvěstí budoucnosti. Přesto si ale zákazníci již teď mohou pořídit elektrický Challenger SRT Hellcat, pokud jsou ochotni udělat několik kompromisů, jak uvádí server Moparinsiders.

Klíčovým z nich je maximální rychlost 4,5 km/h, což je příhodně stejná hodnota jako u silničních modelů v režimu Security.

Oficiálně licencovaná hračka, která je k dostání v obchodě Walmart v přepočtu za 5300 korun (bez poštovného), je určena pro děti ve věku od tří do pěti let. Kromě stylu Challengeru má model funkční LED světlomety, tlačítkové zapalování a MP3 přehrávač, který pravděpodobně zní lépe než výfuk Chargeru Daytona. Hmotnostní limit 30 kg vylučuje možnost svezení dospělých, ale ti se přesto mohou zapojit do zábavy díky dálkovému ovládání se sedmi tlačítky. Umožňuje jim jízdu vpřed a vzad, ale i zatáčení.

Zatímco Challenger SRT Hellcat má přeplňovaný 6,2litrový osmiválec o výkonu 727 koní, jeho protějšek má 12V baterii, která napájí elektromotor o výkonu pouhých 54 W. Toto uspořádání vylučuje jakékoli dovádění ve stylu Rychle a zběsile, ale děti mohou očekávat jednu až dvě hodiny hraní. Doufejme, že to bude stačit, protože plné dobití baterie trvá 5-8 hodin.

Zdroj: Moparinsiders.com