Tyto možnosti oddělují „bohaté“ od bohatých. Bentley je má

Přidat na Seznam.cz

Kožené čalounění, vyhřívaná zadní sedadla nebo třeba masáž pro řidiče? Nebuďme směšní – Bentley zařadilo nové příplatkové prvky, které sice nedávají příliš smysl, ale na sousedy jistě zapůsobí.

Co ještě lze udělat bizarnějšího, lepšího, lepšího? To je úkol, před kterým denně stojí lidé z firmy Mulliner, kteří musí prodávané vozy Bentley učinit ještě luxusnějšími. Po hodinkách, které stojí stejně jako dobré auto, přišel čas na zlaté knoflíky.

Vážně. V tomto případě se kožený potah příček ventilace, který je k dispozici u Porsche, zdá být maloměstský. Zlaté knoflíky mají odkazovat na sira Henryho Birkina, který ve 20. a 30. letech 20. století závodil s vozy Bentley. Již dříve se objevily v limitované sérii „Number 9 Edition“, jak uvedl server Motor16.

V nabídce jsou také dýhy s otevřenými póry. Aby byl zachován co nejpřirozenější dojem, je lak pouze 0,1 mm, ačkoli byly naneseny tři vrstvy. Broušení se provádí ručně. To vše proto, abyste při doteku cítili skutečný charakter dřeva.

Divize Mulliner má navzdory pandemické válečné situaci stále více práce. Od roku 2020 vzrostl zájem o sofistikované doplňky o 200 procent, takže každý den sjedou z montážních linek až tři kusy s úpravou Mulliner.

Zdroj: motor16.com