Šestikolový Ford Bronco je na světě. A je to pořádná bestie

Přidat na Seznam.cz

Pokud znáte Ford Bronco, pak víte, že se s ním dá užít velmi zábavná off-road jízda. A nyní je na světě ještě větší a brutálnější verze se šesti koly, s názvem Dark Horse (tmavý kůň).

Už název společnosti, která ho vytvořila, Apocalypse Manufacturing, mluví za vše. Tento nový model má dvě přidaná kola, která vůz prodlužují o téměř jeden metr. Pro umístění dalších kol je pod vůz přidána další náprava. Ale to je všechno nic proti tomu, jak je tento off-road vybavený.

Motor twin-turbo V6, který je i v původním vozu Ford Bronco, má přidaný výfuk a větší vstřikovače, aniž by přitom ohrozily motor. Model Dark Horse má 400 koní, namísto standardních 330 v běžném Broncu.

Mezi další úpravy patří 20palcová kola SFJ, 37palcové pneumatiky Patagonia, 4palcová zvedací sada, ocelové boční nášlapy a ocelový přední nárazník potažený kevlarem.

Podle webu SuperCarBlondie, najdete uvnitř vozu Dark Horse čalounění z tmavě hnědé kůží, která je na sedadlech i dveřích. Stále si ale model zachovává velkou část identity původního modelu Bronco. Zákazníci se do budoucna mohou těšit i na motor se silou 700 koní a kapotu potaženou kevlarem.

Zdroj: supercarblondie.com