Ruský youtuber spálil svůj Mercedes Mercedes-AMG GT 63 S

Přidat na Seznam.cz

Pohled na hořící Mercedes-AMG GT 63 S není příliš příjemný, i když ruský youtuber, který auto zapálil, tvrdí, že za to může servis, ignoruje chyby v autě v hodnotě několika stovek tisíc. Žhářství mělo být znamením protestu a samozřejmě mělo přilákat více diváků.

Rusové mají tendenci ničit drahá vozidla Mercedes, což tentokrát potvrzuje video nahrané youtuberem se značným dosahem. Tvůrce a blogger, Michail Litwin, zapálil svůj Mercedes-AMG GT 63 S. Odkud se v jeho hlavě vzala myšlenka?

Popis videa naznačuje, že YouTuber měl rozhovor s dovozcem Mercedesu, který nechtěl opravit závady vozu. Údajnou příčinou žhářství bylo vyhýbání se záručním opravám a špatná kvalita služeb. Je třeba připustit, že Michail Litwin zvolil docela rozhodný způsob řešení problému. Rus nepochybně počítal s velkým počtem zhlédnutí jeho videa. Zatím vše probíhá podle plánu a několik dní po premiéře získalo video 9 miliónu zhlédnutí.

Spáleným vozem je rychlé čtyřdveřové kupé s motorem V8 pod kapotou. Jednotka o objemu 4 litry o výkonu 639 koní nabízí ohromující výkon. Sprint na stovku trvá 3,2 sekundy a nejvyšší rychlost je 315 km / h. Cena čtyřdveřového kupé Mercedes-AMG GT 63 S začíná na českém trhu na téměř 5 miliónech.