„Používejte blinkry!“ BMW apeluje na řidiče a je opět kontroverzní

Přidat na Seznam.cz

Není příliš známo, že řidiči BMW jsou vybíraví, pokud jde o směrová světla, alespoň podle stereotypního pohledu. Toho využil sám výrobce, který na Twitteru zveřejnil posměšný příspěvek, jak uvádí server Motor1.

Obsah zprávy je jednoduchý: „Používejte směrová světla“. Americká pobočka BMW se tím postarala o pořádný rozruch. Na příspěvek reagovalo mnoho z 65 000 sledujících tohoto profilu na Twitteru. V komentářích nechybělo potvrzení, že stereotypy nevznikly jen tak z ničeho nic.

„My je nepotřebujeme, my jezdíme v BMW“, „Páni, BMW má namontované blinkry. To má od výroby?“ To jsou jen některé z nich. Jeden majitel vozu také zveřejnil video s rozbitou páčkou blinkrů.

BMW rádo vyvolává kontroverze na Twitteru a občas „píchne“ do svých zákazníků a obdivovatelů. Dobrým příkladem je příspěvek z listopadu 2020, který doprovázel uvedení elektrického BMW iX na trh.

Pokud jde o fanoušky BMW, zdá se, že vše berou s nadhledem. Několik odpovědí obsahovalo pouze rozesmáté emoji, přičemž několik z nich zůstalo v duchu značky a zeptalo se, co dělají blinkry. Jeden člověk se dokonce zeptal, zda byl účet BMW na Twitteru napaden.

Zdroj: motor1.com