Polská Shell nabízí pro zákazníky slevy a můžou se přidat i Češi. Kdy se konečně zapojí i naše benzinky?

Přidat na Seznam.cz

Společnost Shell se oficiálně připojila k seznamu čerpacích stanic, které svým zákazníkům nabízejí velké slevy. Stejně jako u většiny jeho konkurentů ušetří Poláci až 1,65 Kč na litr, ale za lepších podmínek, píše server Pepper. Jaké to jsou?

Nejprve se objevila společnost Orlen, která na konci června zavedla slevy 0,3 zlotých (cca 1,65 Kč). V následujících dnech následovaly další stanice ve stopách státního koncernu a nabídly podobné slevy. Na seznamu však chybí společnost Shell, která se omezila na úterní a čtvrteční akce s prémiovými palivy za cenu běžných. Společnost Shell nyní zavádí akci na standardní pohonné hmoty. Platí každý den až do 31. srpna 2022.

Nabídka je určena stávajícím i novým zákazníkům zapojeným do věrnostního programu Shell ClubSmart. Při nákupu Naturalu 95 a standardní nafty mohou řidiči očekávat snížení ceny o cca 1,65 Kč na litr.

Samozřejmě platí určitá kritéria. Jsou však méně omezující než u většiny konkurentů. Najednou můžete natankovat až 50 litrů paliva. Četnost doplňování paliva však není omezena. To je dobrá zpráva pro zákazníky, kteří hodně jezdí, a proto často tankují. Akce se nevztahuje na platby palivovou kartou.

Závěrem je třeba podotknout, že akce platí i pro Čechy. Stačí si jen stáhnout aplikaci a zajet si do Polska natankovat. Spousty Čechů žijících v pohraničí to spojuje s případným nákupem potravin v polských řetězcích. Jak se k tomuto postaví naše benzinky? Spustí podobnou akci?

Zdroj: pepper.pl