Nový Renault Captur bude odhalen příští týden a pořídit si ho můžete na splátky

Přidat na Seznam.cz

Renault potvrdil, že 4. dubna odhalí nový Captur. Malý crossover získá design inspirovaný modelem Scenic, informuje portál AutoCar.

Elegantní design a světla ve tvaru šípu

Nedávno odhalené patentové snímky ukazují, že příští Captur bude sladěn se svými novějšími stájovými kolegy, a to díky nové elegantní přední části s nejnovějším znakem Renault a designem LED světel ve tvaru šípu.

Captur dostane také nejvyšší výkonnou výbavu Esprit d’Alpin a rozsáhlá modernizace interiéru přinese nový větší dotykový displej s novou platformou Renault OpenR.

Benzín nebo hybrid

Stejně jako modernizované Clio však zůstane i tento vůz mechanicky známou nabídkou a bude mít na výběr z čistě benzinového tříválce, plně hybridního pohonu a plug-in hybridního pohonu.

Konkurence schopná cena na splátky

Pro úspěch nového modelu Captur bude rozhodující konkurenceschopná cena, značka se zaměří spíše na měsíční platby než na přímé náklady. Zlepšení zůstatkových hodnot Renaultu pomůže udržet měsíční splátky – ať už na leasing, splátkový prodej nebo financování PCP – na nízké úrovni.

Pro srovnání, cena modelu Captur v současné době začíná na 636 000 Kč, tj. 6 800 Kč měsíčně při 48měsíční smlouvě PCP s akontací 101 000 Kč a ujetím 6000 km ročně.

Zdroj: AutoCar