Nové airbagové vesty se nafouknou se za méně než 0,06 sekundy

Přidat na Seznam.cz

Společnost Furygan tvrdí, že nové vesty jsou nejlépe chránícím airbagovým řešením na trhu, které se nafoukne za méně než 0,06 sekundy po spuštění elektronické detekce pádu.

Francouzská značka Furygan uvádí na trh dvě nové airbagové vesty. Vesta Fury Airbag Evo a Fury Airbag Evolution+ byly vyrobeny ve spolupráci s firmou In&Motion a vytvořily něco, co popsaly jako novou generaci inteligentní ochrany. Tyto nové modely jsou údajně lehčí, lépe odvětrané, ergonomičtější a odolnější než předchozí varianty.

Bezpečí a pohodlí

Vesta chrání krk, hrudník, páteř a břicho jezdce. Vesty jsou vyrobeny výhradně ze síťoviny a jsou lehčí a lépe větrané než předchozí modely řady Furygan. V kombinaci s nově navrženým střihem Furygan slibuje, že tyto vesty poskytnou bezkonkurenční pohodlí, píše portál MCN.

Nastavení vesty v aplikaci

Režimy detekce silnice, trati a dobrodružství umožňují jezdci zvolit nejlepší nastavení pro jeho jízdu a lze je upravit pomocí mobilní aplikace. Vesty lze aktivovat a resetovat v pěti případech, než je bude muset výrobce zkontrolovat.

Cena se pohybuje okolo a 12 000 Kč a k dispozici jsou ve velikostech XS až 4XL.

Zdroj: MCN