Nová Škoda Fabia je nyní k dispozici ve verzi Monte Carlo. Láká stylem a výbavou

Přidat na Seznam.cz

Čtvrtá generace modelu Fabia bude stejně jako druhá a třetí generace k dispozici v dynamicky stylizované verzi Monte Carlo, která je odkazem na úspěchy značky v rallye. Výrobce se právě pochlubil detaily, napsal server Guetsel.

Škodu Fabia Monte Carlo poznáte především podle dekorativních černých výplní kontrastujících s exteriérem. Mřížka chladiče, kola, spoiler, střecha a kryty zrcátek dostaly tmavý lak. Interiér je standardně vybaven také sportovními sedadly, červeným ozdobným obložením, tříramenným volantem a imitací karbonu.

Důležité je, že se můžete spolehnout na velkou výbavu. Spolu s verzí Monte Carlo debutuje na českém trhu digitální přístrojový panel s úhlopříčkou 10,25 palce. Můžete si také zvolit vyhřívaný volant, vyhřívané čelní sklo nebo ambientní osvětlení interiéru.

Pokud jde o asistenční systémy řidiče, Fabia může být vybavena adaptivním tempomatem nebo parkovacím asistentem, což jsou prvky, které nejsou v segmentu B samozřejmostí. Velkou výhodou pro zákazníky může být také dostupnost výkonného motoru. Mluvíme o motoru 1.5 TSI o výkonu 150 koní. Kromě něj je k dispozici také motor 1.0 TSI o výkonu 110 koní a atmosféricky plněný motor 1.0 MPI o výkonu 80 koní.

Zajímavé je, že na výběr budou až 3 varianty kol: 16palcový model Proxima, 17palcový model Procyon a 18palcový model Libra. Ceny ještě oznámeny nebyly.

Zdroj: guetsel.de