Milujete zvuk burácejících motorů? Pořiďte si gramofon s nahrávkou motoru od Lamborghini

Přidat na Seznam.cz

Pokud milujete zvuk motorů, je tady něco pro Vás – vinylová deska s řvoucím motorem Revuelto V-12 a můžete si ji pouštět jako relaxační hudbu.

Gramofon s logem Lamborginy

Díky spolupráci Lamborghini a společnosti Technics nyní taková deska existuje. Pokochejte se pohledem na SL-1200M7B – nový gramofon vyrobený společností Technics a vyzdobený ve stylu Lamborghini. Moderní motiv automobilky ve tvaru písmene Y je vyveden v červené, žluté nebo zelené barvě a na podložce pod talíř nese výrazné logo Lamborghini. Značku Lamborghini najdete také pod ovládacími prvky vpravo vedle standardního loga Technics.

Nahrávka šesti motorů

Větší zájem zde pravděpodobně vzbudí speciální záznam, který je dodáván s každým modelem SL-1200M7B. Na vinylu jsou vylisovány zvuky motoru V-12 ze šesti vozů Lamborghini, počínaje modelem 400GT. Je na ní i V-12 z modelu Miura a 5,2litrový dvanáctiválec o výkonu 455 koní z Countachu k 25. výročí. Když se přiblížíme moderní éře, přidá svou melodii do soundtracku i 6,0litrový motor modelu Diablo. Koncert uzavírá Murcielago a Revuelto V-12. Deska je potištěna stylizovanou verzí kola Revuelto a je dodávána ve speciálním přebalu s dalšími značkami Technics a Lamborghini.

Limitovaná edice

Zatím není známo, kolik bude tento gramofon s motivem Lamborghini stát. Samotný model vychází z modelu Technics SL-1200MK7, který se prodává za přibližně 26 000 Kč. Když k tomu připočteme vkus Lamborghini a desku plnou zvuků V-12, lze předpokládat, že cena bude mírně vyšší.

Není také jasné, kolik kusů bude vyrobeno, ale jedná se o limitovanou sérii. Podle oznámení Lamborghini se objednávky otevírají 9. května a gramofon bude nabízen pouze do konce června.

Zdroj: Motor1