Mercedes v rámci oslav měsíce lásky pro všechny změnil na své formuli logo. Podívejte se jak

Přidat na Seznam.cz

Ikonická hvězda Mercedesu se dočkala duhového vzhledu, protože oba vozy W13 ponesou v rámci oslav měsíce hrdosti nové logo.

Červen bude nejen vzrušujícím měsícem pro Formuli 1, ale představuje také oslavu mnoha komunit LGBTQ+ po celém světě. Oba Mercedesy budou mít duhová loga v následujících třech závodech, počínaje tímto víkendem v Baku a konče Velkou cenou Velké Británie v Silverstone.

Aktualizované logo bude kromě vozů umístěno také na helmách Lewise Hamiltona a George Russella!

Mercedes se v letošní sezóně potýká s problémy, ale Baku naznačuje šanci na zlepšení. Tým zde v minulosti předvedl řadu dobrých výkonů, v roce 2016 vyhrál s Nicem Rosbergem a v roce 2018 opět s Hamiltonem. Sám Hamilton je velkým zastáncem komunity LGBTQ+ a na své závodní helmě měl duhovou vlajku od Velké ceny Kataru 2021 až do finále sezony v Abú Zabí.

Mercedes se v letošní sezóně potýká s problémy, ale Baku naznačuje šanci na zlepšení. Tým zde v minulosti předvedl řadu dobrých výkonů, v roce 2016 vyhrál s Nicem Rosbergem a v roce 2018 opět s Hamiltonem.

Sám Hamilton je velkým zastáncem komunity LGBTQ+ a na své závodní helmě měl duhovou vlajku od Velké ceny Kataru 2021 až do finále sezony v Abú Zabí.

Zdroj: wtf1.com